Сергій Сергійчук про епідситуацію в Черкаській області восьмого грудня

+746 нових випадків коронавірусної інфекції виявили восьмого грудня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 27 915. Про це повідомляє очільник області Сергій Сергійчук.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID‑19 лікуються зараз 6 763 людини. З них на стаціонарному лікуванні – 571 особа, на апаратах штучної вентиляції легень – 20 пацієнтів. У стаціонарах перебуває ще 385 особи з підозрою, на ШВЛ – 4.

За останню добу одужали +593 черкащан. Усього – 20 938 осіб.

Від коронавірусу за весь час пандемії померло 214 людей. За останню добу – 6 підтверджених випадків:

83-річна жінка з Монастирищенського району;

50-річна жінка з Христинівського району;

50-річний чоловік з Христинівського району;

57-річний чоловік з Черкас;

59-річна жінка з Черкас;

57-річний чоловік з Черкас.

В області 21 заклад визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Із них 19 працюють, 2 подали документи до НСЗУ. Всього в закладах розгорнуто 1 585 ліжок, із них забезпечені кисневою підтримкою 891 ліжок. Заповненість ліжок становить 60,3%.

Не варто нехтувати карантинними вимогами. Треба продовжувати носити маски, триматися дистанції, мити та дезинфікувати руки. Адже лише жорстке дотримання протиепідемічних заходів знизить в цілому інтенсивність захворювання й навантаження на лікувальні заклади.