Сергій Сергійчук про епідситуацію в Черкаській області четвертого грудня

+716 нових випадків коронавірусної інфекції виявили четвертого грудня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 25 492. Про це повідомляє очільник області Сергій Сергійчук.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID‑19 лікуються зараз 5 732 людини. З них на стаціонарному лікуванні – 528 осіб, на апаратах штучної вентиляції легень – 23 пацієнти. У стаціонарах перебуває ще 374 особи з підозрою, на ШВЛ – 7.

За останню добу одужали +600 черкащан. Усього – 19 455 осіб.

Від коронавірусу за весь час пандемії померло 195 людей. За останню добу – 6 підтверджених випадків:

58-річна жінка з Умані;

66-річний чоловік з Христинівського району;

62-річний чоловік з Умані;

69-річний чоловік з Черкас;

68-річна жінка з Черкаського району;

68-річний чоловік з Лисянського району.

У 19 медзакладах області лікують хворих на COVID‑19. Всього в закладах розгорнуто 1 565 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 805 ліжок. Заповненість ліжок становить 55,7 %.

Щоб зменшити навантаження на лікарні, необхідно носити маски, дотримуватися дистанції, зменшити відвідування людних місць. Дбайте про власний імунітет та не забувайте про дотримання протиепідемічних заходів.

Піклуйтеся про своє здоров’я та здоров’я ближніх. Якщо кожен дотримуватиметься епідеміологічних та карантинних вимог, то разом зможемо зупинити поширення інфекції.