Сергій Сергійчук про епідситуацію в Черкаській області 24 грудня

+480 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 24 грудня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 36 418. Про це повідомляє очільник області Сергій Сергійчук.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID‑19 лікуються зараз 6 878 людей. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках 825 осіб, на апаратах штучної вентиляції легень – 30 пацієнтів.

За останню добу одужав +637 черкащан. Усього – 29 249 осіб.

Від коронавірусу за весь час пандемії померло 291 людей. За останню добу – 3 підтверджені випадки:

55-річний чоловік з Умані;

77-річна жінка з Городищенського району;

81-річна жінка зі Звенигородського району.

В області 23 заклади визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Для надання допомоги хворим на COVID–19. Із них 21 працюють, 2 подали документи до НСЗУ. Всього в закладах розгорнуто 2 208 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 742 ліжок, це 79%. Загальна заповненість ліжок становить 37%.

Щоб зупинити поширення COVID-19, часто мийте руки милом і водою або використовуйте спиртовмісний антисептик для рук, тримайтеся на безпечній відстані від усіх, хто кашляє або чхає, вдягайте маску, якщо дотримуватися дистанції неможливо. Не торкайтеся очей, носа або рота, під час кашлю або чхання прикривайте ніс і рот зігнутим ліктем або серветкою, не виходьте з дому, якщо погано почуваєтесь. Якщо у вас лихоманка, кашель і вам важко дихати, зверніться до лікаря.