Роботу центру вакцинації у Звенигородці перевірив очільник Черкащини

Злагодженість роботи та доступність для населення. За таким принципом на Черкащині працюють центри вакцинації населення. Один із таких у ході робочого візиту на Звенигородщину перевірив голова ОДА Олександр Скічко.

Він оглянув Звенигородський центр, що діє на базі Центру дозвілля і культури. Тут з часу відкриття провели майже 300 шеплень. Діє працює з 09.00 до 16.00.

– Нині отримати належний захист від коронавірусної інфекції може кожен охочий, варто лише прийти до центру вакцинації з паспортом, – наголосив Олександр Скічко. – Ми ж створюємо всі умови, щоб люди знали, куди прийти, що саме в їхньому населеному пункті є можливість вакцинуватися.

Загалом натепер у районі діють 10 пунктів щеплень, 4 мобільні бригади та 5 центрів вакцинації. Імунізуватися тут можна всіма чотирма видами вакцин, які є в області: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty (Pfizer/BioNTech)  та Moderna.