Очільник області ознайомив Прем’єр-міністра із вакцинальною кампанією на Черкащині
Під час робочої поїздки до Черкаської області 6 серпня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з роботою Центру вакцинації населення. Очільника Уряду супроводжували заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, Міністр інфраструктуру Олександр Кубраков і голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.
Прем’єр-міністр наголосив, що на сьогодні спільне завдання органів державної влади — напрацювати колективний імунітет, адже вакцинація — це єдиний спосіб уникнути нових втрат.
«Необхідно постійно розгалужувати систему місць для вакцинації, щоб це було максимально зручно для жителів. Відкрити пункти щеплень щонайменше в кожному районі. Обласна влада має тісніше співпрацювати з територіальними громадами для організації підвезення жителів віддалених сіл до центрів вакцинації», — підкреслив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністру повідомили, що на сьогодні на Черкащині діють 30 центрів вакцинації населення, 95 пунктів щеплення та 25 мобільних бригад.
Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зауважив, що цього понеділка було поставлено завдання очільникам областей протягом тижня проїхати обласними й районними центрами масової вакцинації.
«Багато людей в районах не знають про існування центрів масової вакцинації. Візит очільника області допоможе поінформувати населення й дасть додаткові ресурси для нарощення кількості щеплень», — сказав Кирило Тимошенко.
Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко відзначив, що Черкащина перебуває на 4-ій позиції серед областей за темпами приросту кількості щеплень.
«Це нас стимулює працювати й рухатися далі. Сьогодні ми активно комунікуємо з громадами, облаштовуємо комфортні умови охочих імунізуватися та ведемо роз’яснювальну роботу про важливість створення колективного імунітету. Зараз літо, багато хто забув про COVID-19, але ми повинні не допустити нової хвилі коронавірусу. Тому зараз гаряча пора для вакцинації», — зазначив Олександр Скічко.
Центр вакцинації населення Черкаської області є найбільшим в області, у якому щоденно проводиться вакцинація від COVID-19 всіх охочих силами 7 мобільних медичних бригад. Для проведення щеплень використовуються вакцини CoronaVac, Pfizer та Moderna. Загалом, на Черкащині натепер провели понад 216 тисяч щеплень.
-
15:57«Пліч-о-пліч»: на Уманщині визначили переможців другого етапу змагань
На Уманщині вже визначили 141 переможця територіального етапу змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Про це інформують в управлінні освіти і науки Черкаської ОВА. Нещодавно футзальні баталії…
15:57 -
15:53Авторів Черкащини запрошують подавати заявки на видання своїх книг
Власні твори на розгляд експертної ради з питань розвитку книговидавничої справи в Черкаській області можна подавати до 1 травня. Про це повідомляють в управлінні культури…
15:53 -
15:29Міжмуніципальне співробітництво: результати територіальних громад Черкащини у 2024 році
На Черкащині упродовж 2024 року активізували роботу з налагодження міжмуніципального співробітництва територіальних громад області. Результатами проведеної роботи поділилися у департаменті регіонального розвитку ОВА. Так, за…
15:29 -
14:37Гранти на переробку: у 2024 році виробники отримали майже 1,8 млрд грн підтримки
У 2024 році за програмою «Гранти для переробних підприємств» держава виплатила 375 грантів на суму 1,788 млрд грн. Зокрема Міністерство економіки перерахувало 900,9 млн грн…
14:37 -
13:01Не тільки інвалідність: інші цілі проведення оцінювання експертними командами
Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2024 № 1338 впроваджується новий процес оцінювання повсякденного функціонування особи з 1 січня 2025 року на заміну медико-соціальної експертизи. Мета…
13:01 -
10:31Як «Земельний банк» запустив прозорий ринок суборенди державних сільгоспземель
У Фонді державного майна України розповіли про результати втілення проєкту «Земельний банк» за перші три місяці діяльності. За цей період проєкт вже приніс 343,7 млн…
10:31 -
09:1425 тисяч українців навчалися цифрової грамотності в освітніх хабах
Понад 25 тисяч громадян з 22 областей країни пройшли навчання в бібліотеках — Хабах цифрової освіти у 2024 році та опанували цифрові навички. Мінцифра й…
09:14 -
09:12Впровадження нової системи оцінювання повсякденного функціонування особи
Реформа МСЕК та впровадження оцінювання повсякденного функціонування — це не лише зміна застарілої системи, а початок масштабного процесу трансформації державної підтримки для людей з інвалідністю…
09:12 -
09:05Загальні бойові втрати противника станом на 2 січня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.01.25 орієнтовно склали:особового складу ‒ близько 792170 (+1370) осіб,танків ‒ 9676 (+4) од,бойових броньованих машин ‒ 20056 (+13)…
09:05 -
07:49Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 2 січня
Ніч в області минула з тривогами через ворожі БпЛА. П'ять з них наші оборонці успішно перетворили на брухт. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.…
07:49 -
16:03Від оборонки та цифрових шлюбів до номінації Time: Мінцифри у 2024 році
Україна на п’ятому місці серед 193 країн за якістю цифрових держпослуг, сервіс Шлюб онлайн у списку найкращих винаходів, за версією TIME, оборонний кластер Brave1 виріс…
16:03 -
13:20Усі пріоритетні видатки профінансовано, – Денис Шмигаль
Під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо виконання державного бюджету та основних показників економічного й соціального розвитку. - Рік завершуємо впевнено. Державний бюджет…
13:20