«На Черкащині вже вакцинувалися понад 3,7 тисяч дітей», – Лариса Кошова

В області продовжують імунізувати дітей, віком 12-17 років, проти ковіду. Натепер щеплення вже отримали 3 755 осіб. Про це повідомила під час онлайн-брифінгу заступниця очільника області Лариса Кошова.

Загалом на Черкащині уже майже 803 тисячі жителів отримали хоча б одну дозу вакцини проти коронавірусної інфекції. Повністю завершили курс імунізації 363 тисячі областян.

– В Україні можна щепити дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, втім лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень, – нагадала Лариса Кошова. –  Дітей, віком від 12 років, рекомендовано щепити вакциною Pfizer за тією ж схемою, що дорослих: дві дози по 0,3 мл з інтервалом у 21-28 діб.

Нагадаємо, вакцинуватися в області можна у 101 пункті щеплення, 32 центрах вакцинації. За вимогою трудових колективів виїжджають 25 мобільних бригад.