На Черкащині більше 300 тисяч жителів протестували на COVID-19

Вже більше 300 тисяч черкащан протестували на COVID-19 в області. Про це повідомила головна санітарна лікарка Людмила Кравченко.

На 29 квітня Черкаським лабораторним центром протестувано методом ПЛР 283 665 жителів області та ІФА – 35 625 жителів.

Діагноз коронавірусної інфекції підтвердили у 74 123 людей, з них 4270 – у працівників медичних установ. Кількість випадків захворювання за останні 14 днів складає 7 108.

Найчастіше хворіють в Смілі, Тальнівському районі, Каневі, Ватутіному, Кам’янському районі, Черкасах, Монастирищенському районі.

«У порівнянні з минулим тижнем показник захворюваності зменшився на 14,1%. Однак в області зареєстрували 78 випадків повторного інфікування коронавірусом. Ситуація в області залишається досить напруженою. Тому дотримання основних карантинних заходів є запорукою поширення коронавірусної хвороби», – каже Людмила Кравченко.