На Черкащині більшає хворих на COVID-19

В області ускладнилась епідситуація із захворюваністю на COVID-19. Починаючи з лютого, фахівці фіксують щотижневе збільшення кількості хворих. Про це під час брифінгу повідомила перший заступник очільника області Наталія Кравченко.

Із початку року в регіоні на коронавірусну інфекцію захворіли 2696 осіб. Зокрема, за останній тиждень – 683.  Також цьогоріч в області зафіксовано 31 летальний випадок. Водночас на сьогодні на лікуванні перебуває понад 1000 осіб, із них 20 – діти.

– У регіоні ситуація контрольована, але питання подолання коронавірусної інфекції залишається відкритим, – зауважила Наталія Кравченко. – Наразі єдиним ефективним способом захистити себе від COVID-19 є вакцинація.

Начальниця управління охорони здоров’я ОДА Антоніна Уманець зазначила, що від початку кампанії в області проведено понад 1 млн щеплень. Нині на Черкащині працюють 88 пунктів щеплення та 14 центрів вакцинації.

– Особливо важливо зробити щеплення людям, які мають хронічні захворювання, та людям літнього віку, – наголосила начальниця управління.

Довідково:

записатися на щеплення від COVID-19 можна у сімейного лікаря та у найближчій поліклініці.

Адреса та контакти найближчого центру або пункту вакцинації від COVID-19 доступні за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/