Монастирищенський ЦПМСД отримав обладнання для стеження за артеріальним тиском

Медичні заклади, які перемогли в конкурсі «Спільнодія Черкащини» продовжують отримувати обладнання. Днями монітор добового стеження за артеріальним тиском та програмний модуль до нього отримав Монастирищенський ЦПМСД.

Вчасне обстеження та виявлення гіпертензії та інших порушень дозволяє зменшити ризик ускладнень, покращити якість та продовжити тривалість життя пацієнтів. І якщо раніше жителям Монастирищенського району із хворобами серця, а таких більше 6 тис., доводилося їхати для подібного обстеження в Черкаси, то тепер вони зможуть отримувати цю послугу на місці.

ЦПМСД вдалося також залучити 20 тис. грн співфінансування з районного бюджету на закупівлю комп`ютерної техніки для підключення і роботи обладнання.