Медзаклади області отримали три кисневі станції

В українських лікарнях почали встановлювати кисневі станції, придбані за кошти держбюджету. Загалом медзаклади отримають 225 таких станцій для забезпечення роботи палат інтенсивної терапії та реанімаційних відділень, інформують в МОЗ. На Черкащину розподілили три кисневі станції.

Ці апарати вже отримали 2 заклади: КНП «Уманська центральна міська лікарня Уманської міської ради» та КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради. Очікуються поставки в 1 заклад – КНП «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради

Нагадаємо, що минулого року в Україні коштом держбюджету закупили ще 118 кисневих станцій. За рахунок субвенції місцевим бюджетам із державного бюджету Черкащина придбала 10 таких кисневих станцій.