«Медикам, які працюють з хворими на ковід, за вересень виплатили майже 8 млн грн доплат», – Лариса Кошова

Медпрацівники, які працюють з пацієнтами, хворими на коронавірусну інфекцію, продовжують здійснювати додаткові доплати. За вересень для цього спрямували 7,8 млн грн, інформує заступниця  голови ОДА Лариса Кошова.

– Отримали належні їм надбавки 756 медичних та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, – додає посадовиця. – Для цього з місцевих бюджетів спрямували майже 1 млн грн. За договорами з Національною службою здоров’я України надійшло 6,8 млн грн. Водночас вкотре наголошу: наші медики зараз тяжко працюють. Наше ж завдання мінімальне: дотримуватися заходів безпеки, зберігати соціальну дистанцію, носити маски.

Додамо, нині в області подолали коронавірусну інфекцію понад 7,6 тисяч осіб. Лише за останню добу 28 жовтня – 249 жителів області. На стаціонарному лікуванні перебувають 358 пацієнтів, амбулаторному – 646.