Лариса Кошова перевірила роботу центрів вакцинації та пунктів щеплень в Черкаському районі

Єдиний та необхідний захист від COVID-19 на сьогодні це вакцинація. Але процес щеплення має бути не лише безпечним, а й зручним та комфортним. Тому заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова перевірила роботу кількох центрів масової вакцинації населення та пунктів щеплень. Розпочала перевірку з Черкаського району.

У Смілянському та Кам’янському центрах вакцинації працюють злагоджено за всіма вимогами МОЗ України. Зокрема, у Смілянському центрі за день щепили близько ста людей.

Чигиринський центр вакцинації лише розпочав роботу. Проте вже з самого ранку медики вакцинували близько 20 осіб.

Лариса Кошова зауважила, що населення активно вакцинують скрізь. населення активно вакцинують скрізь. Проте робота кількох центрів та пунктів щеплення бажає кращого, хоча в цілому процес налагоджений.

«Деякі моменти в організації роботи потребують вдосконалення. Звернула увагу на це керівників центрів. Такі «перевірки» проводитиму і надалі, аби особисто контролювати процес вакцинації в області», – сказала Лариса Кошова.

Нагадуємо, триває п’ята хвиля вакцинації проти COVID-19. Тепер щеплюватися може кожен охочий від 18 років.