Черкащина серед регіонів з найвищим охопленням щепленнями проти ковід

В Україні триває 5-й етап вакцинації проти COVID-19, на якому щепитися можуть усі охочі віком від 18 років. За рівнем охоплення щепленнями населення проти коронавірусної інфекції Черкащина – у четвірці кращих. Попереду – Київ та Київська область, а також Полтавщина. Закриває п’ятірку – Полтавська область.

Натепер в області щепили майже 250 тисяч осіб. Завершили курс – 87,4 тисячі черкащан.

Україна постійно нарощує темпи вакцинації. Так, кількість щеплень у липні склала 2,9 млн та перевищила кількість щеплень, зроблених за попередні чотири з невеличким місяці вакцинальної кампанії (кінець лютого – червень) – 2,7 млн. За 11 днів серпня вже здійснено понад 1,4 млн щеплень.
На 11 серпня на національних та регіональних складах знаходиться майже 7 млн доз вакцин різних виробників. Країна постійно отримує нові й нові партії вакцини. Наразі цього достатньо, щоб щепити все більше українців від коронавірусної хвороби.

Обирайте зручний пункт чи центр вакцинації та запишіться на щеплення онлайн чи за телефоном пункту чи центра. Список та контакти на https://list.covid19.gov.ua та за телефоном 0 800 60 20 19.