«Черкащина достойно провела цей локдаун», – Олександр Скічко

Відзавтра в Україні не буде жодної області в «червоній» зоні карантину. Україна вийшла з третьої хвилі коронавірусу, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Область достойно витримала випробування цього періоду. Таку оцінку дав очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Ми вжили всіх заходів, щоб не потрапити до червоної зони, захищаючи фізичне здоров’я мешканців нашої області і фінансове – підприємці, – зазначив він. – Адже добре розуміли, що для них жорсткий локдаун – це втрата робочих місць.  У 23-х медичних закладах області на сьогодні розгорнуто 3171 ліжко, 94 % із яких забезпечені киснем. Один із найвищих показників по Україні! За останні 1,5 місяці ми зробили майже 90 тисяч тестувань!

Що два тижні в області проводили регіональні комісії ТЕБ та НС. Тут рекомендували територіальним громадам, де ситуація наближалася до критичних показників, конкретні точкові обмеження. Водночас зустрічалися з представниками всіх конфесій напередодні Великодня, щоб максимально безпечно провести свята. Черкаські рятувальники дезінфікували місця найбільших скупчень людей.

– Декілька разів ми були «на межі», але нам щоразу вдавалося зберегти Черкащину в помаранчевій зоні, – резюмував голова ОДА. – Власне, колір настрою останніх трьох місяців – хочеться, щоб він уже змінювався на зелений.

 

Стрічка новин