Це – дієвий метод подолання пандемії, – Людмила Кравченко про вакцинацію

За словами головної санітарної лікарки регіону Людмили Кравченко, лабораторний центр на сьогодні протестував методом ПЛР 324,7 тис. жителів області, ІФА – 42, 4 тис. черкащан.

Діагноз коронавірусної хвороби підтвердили у 83 тисяч жителів області, із яких майже 4,5 тисячі у працівників медичних установ.

Людмила Миколаївна додає, що найбільше підтверджених випадків зареєстровано у віковій групі 40-59 років, смертей від цієї хвороби – 60-79 років. Серед підтверджених випадків найбільша кількість захворювань поміж жінок – понад 50 тисяч осіб, найменша серед дітей до 17 років – дещо більше 3,5 тисячі.

Порівняно з минулим тижнем показник захворюваності  на COVID-19 в області збільшився на 87,7, захворюваність на 100 тис. населення – 20,56.

Загалом від початку  епідемії  коронавірусної інфекції одужала майже 81 тисяча черкащан. 84 випадки – повторного інфікування. Від ускладнень померло 1,3 тис. хворих. За останню добу – жодного.

Додамо, що в області – так само 20 зафіксованих хворих на COVID-19, збудником якого є тип Delta. Троє з них госпіталізовані.

Людмила Кравченко також додала, що в області триває вакцинальна кампанція проти коронавірусу.

– Вакцинація – чи не єдиний дієвий метод захисту від коронавірусу. Вакцинація дасть змогу сформувати колективний імунітет та максимально убезпечити кожного з нас. Натепер у регіоні вакцинованих 308 166, зокрема чотирма вакцинами: AstraZenecaSKBio, Sinovac Coronavak,  Moderna,  Pfizer/BioNtech Comirnaty.

Стрічка новин