+50 нових випадків COVID-19 зафіксували в області за добу

4 жовтня в області виявили +50 випадків інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Коронавірус підтвердили в 20 жителів м. Умань, 14 – м. Черкаси, 10 – Смілянського району, 4 – м. Канів, 1 – Уманського району, 1 – Канівського району.

Із початку карантину виявили 4480 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

3019 (+33) – одужали.

За весь час поширення коронавірусної інфекції на Черкащині померло 56 людей. За останню добу не помер жоден черкащанин від covid-19.

279 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема 8 людей госпіталізовані з попередньо підтвердженим діагнозом;

1118 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 59,9 %. Загальна кількість ліжок – 479.

З 5 жовтня набуде чинності новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Канів знову потрапив у “червону” зону. У “помаранчевій” опинилися Смілянський та Канівський райони, Сміла. У “жовту” потрапила Умань і всі райони, крім Уманського.