+5 черкащан захворіли на COVID-19 за добу

За останню добу на Черкащині виявили +5 нових випадків коронавірусної інфекції. Одужали одна особа. З початку пандемії усього підтверджених випадків в області – 81 829. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID–19 лікуються зараз 632 людей. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебуває 49 осіб, на апаратах штучної вентиляції легень – жодного пацієнта.

Усього одужали 80 015 осіб.

Від коронавірусу за весь час пандемії померло у відділеннях 1 182 людини. За останню добу – жодного підтвердженого випадку.

Всього в області 8 закладів „першої хвилі“ надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1336 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1253 ліжка, це 93,8 %. Загальна заповненість ліжок становить 3,7%.