22 дитини захворіли на коронавірус в області за добу

Попри те, що з 15 грудня 2021 року рівень захворювання на COVID-19 на Черкащині знижувався, порівняно з минулим тижнем кількість захворювань зросла на 36,5%. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Людмила Кравченко.

Із початку року протестовані методом ПЛР 9994 жителі області. У 22,6% осіб виявили РНК вірусу SARS-CoV-2. Госпіталізували майже пів тисячі осіб – це 33,8% від загальної кількості захворілих на коронавірус.

Найчастіше хворіють люди віком 40-59 років, помирають – 60-79-річні. При цьому частіше хворіють на коронавірус жінки (майже 60%), чоловіків – дещо більше 40%.

Найменша кількість захворювань серед дітей до 17 років – 5,4%. За останню добу захворіло 22 дитини.

За інформацією МОЗ України, 95% госпіталізованих з коронавірусом в Україні – невакциновані люди.

«В області з 1 червня захворіла 51 113 вакцинованих. Усі перенесли хворобу в легкій формі без ускладнень. Це є доказом того, що вакцинація діє та захищає від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19», – зауважила Людмила Кравченко.

Додамо також, за інформацією Управління освіти та науки та Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, вакцинувалися від коронавірусу 97,5% освітян та 98,7% медиків області.

Від початку вакцинальної кампанії щепилися майже один мільйон жителів області, а саме 966 233. Повністю імунізувалися 475 тисяч осіб.