Захист шкільних мереж: освітяни Черкащини опановують Cisco Umbrella

Безпечний доступ учнівства до інтернету. В області продовжують вибудовувати систему кіберзахисту у закладах загальної середньої освіти. Фахівці компанії Cisco та відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОВА провели для освітян навчання з використання безпекових цифрових технологій.

Представників закладів освіти більш детально ознайомили із сучасними засобами захисту від кібератак. Також провели навчання із ефективно використання технології Cisco Umbrella для убезпечення шкільних мереж від інтернет-загроз.

– Система Cisco Umbrella, яку продовжуємо втілювати в школах області, перевіряє кожен сайт, який відвідують користувачі, і блокує небезпечні ресурси, – зауважив заступник очільника області з питань цифрового розвитку Сергій Свєрчков. – Це дозволить зосередитися на навчанні, не турбуючись про кіберзагрози.

Компанія Cisco надала безкоштовні ліцензії строком на 5 років всім охочим відділам освіти Черкаської області. Вже виявили бажання їх використовувати 58 освітніх підрозділів Черкащини.

– Наступним кроком необхідно підключити всі школи, що перебувають у сфері управління цих відділів, – пояснив начальник відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОВА Дмитро Хулап. – Наша мета, щоб учні та вчителі могли безпечно користуватися інтернетом.

За інформацією відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОВА