Рада безбарʼєрності: впровадження інклюзивності в громадах та Гайд безбар’єрних подій

29 березня відбулося засідання Ради безбар’єрності за участю першої леді України Олени Зеленської та під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Під час засідання учасники обговорили практики з упровадження безбар’єрності, зокрема, на рівні місцевих громад. Своїм досвідом поділилися голови Рівненської, Славутицької, Вінницької та Опішнянської громад.

Також презентовано нові флагманські проєкти:

• «Складники безбар’єрності в роботі системи надання безоплатної правничої допомоги». Його реалізує Міністерство юстиції України. Мета проєкту — надати можливість кожній людині отримувати правничі послуги для забезпечення власних правових потреб.
  • «Безбар’єрний та інклюзивний фінансових сектор» — втілює Національний банк України. Головна мета — інклюзивні та безбар’єрні фінансові сервіси.

Крім того, перша леді України Олена Зеленська презентувала Гайд безбар’єрних подій. У ньому прописані практичні рішення щодо підготовки й проведення онлайн- та офлайн-заходів, зокрема під час війни.