На Черкащині провели всеукраїнську виставку для бджолярів

Сучасне обладнання, крафтова продукція, купажі, вироби з воску. Близько сотні учасників із усієї країни представили свою продукцію на Всеукраїнській виставці бджільництва, що відбулася на Черкащині. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку ОВА.

На Черкащині провели всеукраїнську виставку для бджолярів

Під час виставки учасники обмінювалися досвідом та здобували нові знання. Зокрема, на тематичному семінарі «Як підняти рейтинг професії пасічника» обговорили застосування новітніх технологій, цінову політику на продукцію бджільництва, підвищення продуктивності пасіки, покращення ветеринарного обслуговування та виробництво товарів із доданою вартістю.

На Черкащині провели всеукраїнську виставку для бджолярів

Такі виставки на Черкащині планують зробити традиційними, щоб стимулювати розвиток галузі бджільництва. Цей напрям у промисловості активно набирає обертів. Нині на Черкащині зареєстровано понад три тисячі пасік і нараховується більше 120 тисяч бджолосімей.

Обласна військова адміністрація постійно комунікує із власниками пасік, територіальними громадами та сільгоспвиробниками щодо дотримання законодавства України.