Черкаська спортсменка Світлана Марусенко встановила світовий рекорд на чемпіонаті Firefighter Challenge

Стипендіатка відділення НОК України в Черкаській області Світлана Марусенко в складі кманди виступила на змаганнях рятувальників, де встановила світовий рекорд в естафетному забігу. Про це повідомляють у відділенні НОК України в Черкаській області із посиланням на ДСНС України.

Чемпіонат світу серед рятувальників Firefighter Challenge відбувся у США. Команда ДСНС України стала сенсацією змагань, – наші вогнеборці вибороли 10 «золотих» та 2 «срібні» медалі, встановивши чотири світові рекорди.

У складі збірної виступала черкащанка, стипендіатка відділення НОК України в Черкаській області Світлана Марусенко. Її команда виборола два золота та встановила світовий рекорд.

В естафетних забігах першість здобули Марія Лебединська, Оксана Чехместренко та Світлана Марусенко в складі міжнародної естафетної команди Power and Hot у категорії до 40 років.

Світлана Марусенко – неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з легкої атлетики, а саме у метанні диска та штовханні ядра, бронзова призерка Кубка Європи з метань.

За інформацією ДСНС України, Firefighter Challenge Championship Series