Захисникам від Черкащини спрямували новий вантаж підтримки

Чергові вантажі допомоги від Черкащини передали оборонцям. Відразу кільком підрозділам. Серед них – 118 ОБрТрО, 110 ОМБр, підрозділи Нацгвардії.  Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, серед закритих потреб – топ-запити від захисників. Усе придбано коштом обласної програми територіальної оборони.

– Зокрема, 17 РЕБів, 100 FPV-дронів, 16 «мавіків», плюс ще кілька позицій, – деталізував Ігор Табурець. – Частину «траншу» ми відправили кількома днями раніше. І вже все в роботі. Решта доїжджає. Нехай усе це допомагає боронити країну та береже життя нашим Захисникам і Захисницям!

Принагідно очільник Черкащини подякував платникам податків області, а також обласній раді за співпрацю і громадам за активність.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: