Черкащина поновлює співпрацю зі штатом Айова США

Посилення співпраці. Нові спільні ініціативи. Напрацювання спільних проєктів. Ці та інші питання обговорили на зустрічі директора департаменту регіонального розвитку Черкаської ОВА Романа Карманніка із представниками Офісу Губернатора штату Айова.

Учасники обмінялися баченням можливих напрямів співпраці. Зокрема, домовилися налагоджувати співробітництво в низці галузей. Зокрема, це охорона здоров’я, освіта, реабілітація, економіка, бізнес, подолання надзвичайних ситуацій.

Для нас незмінним пріоритетом є налагодження міжнародного міжрегіонального співробітництва, – наголосив Роман Карманнік. – Зокрема, із Сполученими Штатами Америки. Адже вони є стратегічним партнером України. Ця країна надає масштабну підтримку в різних сферах. Ми прагнемо відновити зі штатом Айова взаємовигідну співпрацю, переглянути вже існуючу угоду про партнерство, яка визначає ключові напрями співпраці, та визначити сфери інтересів з урахуванням нових ініціатив.

Додамо, угода про взаємовідносини областей-побратимів між Черкаською областю та  штатом Айова США підписана 15 травня 1996 року.