Завдяки житловим сертифікатам понад тисяча власників знищеного житла змогли придбати нові оселі

Це стало можливим за фінансової підтримки Банку розвитку Ради Європи в межах проєкту «HOME: Компенсація за знищене житло».

На початку вересня для його реалізації Україна отримала перший транш у розмірі 70 мільйонів євро.

За словами віцепремʼєр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби, їх спрямовано на оплату близько 2 тисяч житлових сертифікатів.

Наразі відомство готує запит на виплату другого траншу у розмірі 30 мільйонів євро.

Нагадуємо, що зазначена ініціатива Уряду спрямована на фінансування житлових сертифікатів, які українці отримали за державною програмою компенсацій єВідновлення. За них власники пошкодженого і знищеного житла зможуть придбати нові оселі.

За інформацією Урядового порталу