Прямий діалог: в ОВА відбулася зустріч із молодіжним активом

Енергія змін. На Черкащині продовжують співпрацю з молодіжними організаціями. Про те, як розвивати молодіжну політику у громадах, йшлося на засіданні круглого столу під головуванням заступника очільника області Олександра Шамрая.

Організаторами заходу є Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр спільно з обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, а також молодіжна рада при Черкаській ОВА та Черкаська філія молодіжних центрів Асоціації молодіжних центрів України.

Під час круглого столу говорили про ефективну реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях, забезпечення системного підходу до реалізації молодіжної політики в області, а також про підготовку профільних фахівців.

Учасники напрацювали спільні кроки з реалізації молодіжної політики в територіальних громадах, а також щодо розроблення проєкту обласної цільової соціальної програми «Молодь Черкащини».