Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 28 вересня

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 28 вересняУ небі над Черкащиною під час останніх тривог знищили 9 ворожих БпЛА. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

Він додав, що минулося без потерпілих.

– За чисте небо над областю завдячуємо нашим оборонцям, – зауважив він. – Через падіння уламків на Золотоніщині було пошкоджено лінію електропередач. Натепер електропостачання відновлено.

Також двічі займалась суха рослинність. Пожежі теж ліквідовано.

За інформацією Командування Повітряних Сил України, у ніч на 28 вересня радіотехнічними військами виявлено та здійснено супровід 77 засобів повітряного нападу противника. Зокрема, двох балістичних ракет «Іскандер-М», двох керованих авіаційних ракет Х-59/69 та 73 ударних БПлА типу «Shahed».

У результаті протиповітряного бою збито дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 69 ворожих ударних БпЛА. Один безпілотник полетів у напрямку росії, ще три – локаційно втрачено на території України.