Синоптики прогнозують іще одні “літні” вихідні на Черкащині

Вересень на Черкащині продовжує зберігати статус кліматичного літа.
Атмосферні процеси першого місяця осені розвиваються за рекордно теплим сценарієм: середньодобова температура – 18-20º, що вище клімату на 8-10º. Все це ускладнюється засухою. Максимальна швидкість вітру 6-10 м/с. Відносна вологість повітря в денні години знижувалася до 27-34 %. Верхні шари ґрунту по області переважно сухі. Про це інформує Черкаський обласний центр з Гідрометеорології.
За попередніми прогностичними розрахунками у вихідні погода на Черкащині також буде сонячною та сухою: вночі  – 14-19º, вдень – 24-29º.
30 вересня – 1 жовтня до нашого регіону надійде прохолодне повітря з акваторії Норвезького моря. Температурний фон знизиться на 4-6º: вночі синоптики прогнозують 7-12º, вдень – 16-21º тепла.
Нагадаємо:

На Черкащині зберігається погода, яка сприяє утриманню в екосистемах області надзвичайної 5 класу пожежної небезпеки.