На Черкащині утримується спека

Календарне літо підходить до завершення, але погода на Черкащині не поспішає перебудовуватися на осінній лад. Вчора середньодобові температури підвищилися до 24-26º, що на 5-7º вище клімату, а стовпчики термометрів вдень впевнено тримаються спекотних 34-35º.

Фінальний тиждень календарного літа продовжить спекотну історію. Температура вночі 16-21°, вдень 29-34°. Про це повідомляє начальник обласного гідрометцентру ВІталій Постригань.

Така погода продовжує період надзвичайного 5 класу пожежної небезпеки у лісах та на полях області. Нагадаємо, засуха на Черкащині триває з початку липня. Наразі ґрунт щільний, сухий та гарячий. Вже традиційно для серпня несприятливо складаються умови для накопичення вологи в ґрунті під сівбу озимих культур урожаю 2025 року.