Ігор Табурець про ситуацію в області на 23 серпня (ОНОВЛЕНО)

Станом на 23.08.2024/14:40 маємо уточнену інформацію щодо наслідків нічної атаки.

Дообстеживши територію, знайшли уламки ще однієї ракети в Черкаському районі. Без руйнацій інфраструктури.

************************************

Уночі ворог атакував Черкащину. В області працювала ППО. Минулось без потерпілих. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

За попередньою інформацією, відбулось падіння ракети на відкриту територію в межах обласного центру.

– Унаслідок цього зайнялась деревина, що там зберігалась, – розповів Ігор Табурець. – Пожежу оперативно ліквідовано. Уламками пошкоджено сусідні споруди приватних підприємств, вікна в магазині, кілька автомобілів. Також у Черкаському районі знищено “шахед”. Без наслідків. Обстеження території триває.

Начальник ОВА закликав черкащан не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та належно реагувати на небезпеку.

За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, у ніч на 23 серпня 2024 року ворог атакував Україну двома балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 та 16-ма ударними БпЛА типу «Shahed». У результаті протиповітряного бою збито 14 «шахедів». Ще два – локаційно втрачені, інформація щодо руйнувань не надходила.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: