Українських оборонців технічно підсилили від Черкащини

Нагальні запити низки підрозділів, які стоять на передовій, закрили на Черкащині. Оборонцям передали необхідного на близько 13 млн грн. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

До вантажу увійшли засоби радіоелектронної боротьби, такі необхідні на фронті БпЛА, зарядні станції, акумулятори, потрібна комп’ютерна техніка для командних пунктів і управління дронами, засоби зв’язку, медичні ноші та ін. Загалом 171 найменування.

– Придбали все коштом облбюджету за нашою програмою територіальної оборони, – зауважив Ігор Табурець. – Кожне таке відправлення для наших військових формуємо чітко за їхніми запитами. Особисто на зв’язку з підрозділами. Розуміємо потреби і працюємо, щоб їх закривати якомога оперативніше. Нехай усе за максимумом відпрацює на користь нашим воїнам і на шкоду ворогу. А наше завдання – підтримувати їх якомога більше та ґрунтовніше.

Очільник області додав, що в області уже працюють над новим «траншем» допомоги для Сил оборони.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: