Бронювання в Дії: 55+ тисяч співробітників критично важливих підприємств заброньовано онлайн

Автоматизували процеси та зробили сервіс прозорим і швидким разом з Мінекономіки та Міноборони.

Середній час на отримання електронного бронювання — 15 хвилин. Раніше через людський фактор процес міг тривати тижнями.

Цього тижня найбільше забронювали через Дію працівників компаній таких міст та областей:

• майже 20 тис осіб – м.Київ та Київська область;
  • понад 6 тис осіб – Львівська область;
  • майже 6 тис осіб – Дніпропетровська область;
  • понад 2 тис осіб – Одеська область;
  • понад 1 тис осіб – Закарпатська область.

Нагадаємо, сервісом нині користуються критично важливі підприємства та ті, які забезпечують потреби Сил оборони. З часом плануємо розширити перелік категорій компаній.

Деталі процесу бронювання на порталі Дія дивіться у відео.

Послуга реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством економіки та Міністерством оборони за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

За інформацією міністерства цифрової трансформації