Серію тренінгів про ветеранські політики розпочинають для ГО

Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочало серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики. Реєстрація триває до 03 липня за посиланням: http://surl.li/ckpkmi.

Перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства «Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації» відбудеться 10 липня 2024 року Києві. Під час роботи тренінгу розглянуть:

• практичні питання щодо розвитку публічних комунікацій інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики,
  • формування комунікаційних цілей,
  • визначення цільової аудиторії та стейкхолдерів, інструментів, процедур, документів, необхідних для публічних комунікацій, ефективних комунікацій та особливостей комунікацій з органами державної влади.

З учасниками тренінгу працюватиме Ксенія Дітчук – незалежна консультантка, менторка, тренерка, яка має 15-річний досвід роботи у розробці інформаційних продуктів та управлінні комунікаціями для неурядових організацій.