Шкільні ліги: на Черкащині стартував новий тиждень фіналів за першість області

Другий тиждень фіналів за першість області стартував на Черкащині. Цього разу команди спортсменок виборюватимуть першість  із баскетболу та волейболу.

Спершу змагаються баскетболістки. Серед учасників шкільних ліг 5 команд. Зокрема, із Христинівського, Леськівського, Піщанського ліцеїв, а також Черкаської школи №24 та Виноградського НВК.

Учасників та їхніх тренерів привітав заступник очільник області Олександр Шамрай.

– Спорт гартує, – наголосив він. – А ще – об’єднує, здружує, мотивує. Все це доводять наші учасники шкільних ліг. Вони пройшли довгий шлях до обласного фіналу. Продовжуємо вболівати за наші команди. Уже завтра знатимемо, котра з них представлятиме область на всеукраїнському рівні.

Опісля баскетбольних першостей в області змагатимуться команди волейболісток.  Старт змагань у четвер, 16 травня.

Нагадаємо, минулого тижня в області визначили чемпіонів шкільних ліг із баскетболу серед юнаків. Ними стала команда Уманського ліцею №3.