Черкащина і надалі залишається в зоні літньої погоди

Черкащина і надалі залишається в зоні літньої погоди. Нічні температури вище +10º, денні – вище +25º.  В останні 3 дні денний максимум в області досягав рекордних +28..+29º. Цей пік нехарактерного для кінця вересня тепла співпав з повною відсутністю дощів. До кінця місяця синоптична ситуація не зміниться. Про це повідомляє Черкаський обласний центр з гідрометеорології.
Наразі до нашого регіону перемістився антициклон, який утворився в північних широтах. Тож ночі стануть більш прохолодними (8-13º тепла), а денний прогрів менш інтенсивний 22-27º. На будь які дощі поки що очікувати не варто.
Погодні умови кінця вересня призводять до затримки сівби озимини та утримання найвищого показника горимості в лісах і на полях області.