Вже 439 кандидатів у помічники ветеранів долучилися до проєкту Мінветеранів
В Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох пілотних регіонах. На 400 запланованих посад помічників вже є 439 кандидатів, а на Вінниччині перші підготовлені 19 фахівців вже стають до роботи.
Про це повідомила генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Мінветеранів Світлана Березіна.
– На сьогодні маємо 439 кандидатів, які виявили бажання стати помічником ветерана, на 400 запланованих посад. Найбільше таких бажаючих на Вінниччині – 119, та Львівщині – 109 особи. Наразі тривають співбесіди другої хвилі з кандидатами у громадах Вінницької, Миколаївської, Дніпропетровської та Львівської областях. Вже 181 кандидатів пройшли другий етап відбору та невдовзі розпочнуть профільне навчання у Центрах ветеранського розвитку, – розповіла Світлана Березіна.
Середній вік кандидатів у помічники ветерана – 43 роки, майже половина з них – жінки. Всі мають вищу освіту.
На Миколаївщині вже завершилося навчання першої групи з 23 майбутніх помічників ветеранів. Всі вони отримали сертифікати та невдовзі будуть працевлаштовані у своїх громадах.
Сьогодні, 26 вересня, стартує навчання в Центрі ветеранського розвитку в Дніпрі для 21 слухача, а у Львівській області триває навчання для першої групи із 25 кандидатів у помічники ветерана. Їхня підготовка триватиме до початку жовтня.
– Крім того, до спершу заявлених чотирьох регіонів – учасників “пілоту” із запровадження інституту помічника ветерана – додатково долучаються громади Сумської, Полтавської, Закарпатської, Харківської, Київської областей та міста Києва. Також Мінветеранів за підтримки міжнародних донорів організувало та провело дві хвилі навчання для тренерів майбутніх помічників ветеранів. Після завершення “пілоту” проєкт буде масштабований по всій Україні, загалом до кінця 2024 року плануємо підготувати 15 тисяч помічників, – зазначила Світлана Березіна.
-
17:25Гроші ходять за студентом: в Україні запроваджують гранти на навчання через Дію
Цьогоріч вступники-контрактники зможуть отримати фінансову підтримку від держави. Про це інформують у міністерстві цифрової трансфомації України. Грант частково покриє вартість бакалаврської програми або програми підготовки…
17:25 -
15:21Банкноти 500 гривень старого зразка замінюватимуть в обігу більш сучасними
За десять днів, із 1 серпня 2024 року, Національний банк розпочинає вилучати з обігу банкноти номіналом 500 гривень зразків 2003–2007 років (тобто старого зразка) з…
15:21 -
14:57В області триває підготовка до опалювального сезону
Підготовка до опалювального сезону на Черкащині в розпалі. Як підприємства області готуються до зими - ознайомив в.о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василя…
14:57 -
14:21До вихідних в області утримається комфортна літня погода
Черкащина подолала період нестерпної спеки з аномально високими температурами. У вихідні середньодобова температура знизилася на 5-7º та наблизилася до кліматичної норми цього часу. У найближчі…
14:21 -
14:13Триває моніторинг надійності роботи енергетичних господарств соціально важливих об’єктів
Держенергонагляд, на виконання доручення Міністерства енергетики України, тримає на контролі процес підготовки систем енергопостачання соціально важливих об’єктів, які забезпечують життєдіяльність громад, до роботи у випадку…
14:13 -
11:20Курс на відпочинок: в області триває літня оздоровча кампанія
145 дітей із Черкащини вирушили до Карпат на запрошення Фундації Олени Зеленської. Це – вихованці дитячих будинків сімейного типу. Про це розповів начальник ОВА Ігор…
11:20 -
11:03Укрпошта випустить благодійні марки до Дня медика
26 липня, напередодні Дня медика, Укрпошта випустить благодійні поштові марки «Медики. На полі бою» та «Медики. В операційній», об’єднані в один марковий аркуш під назвою…
11:03 -
10:26В Україні запрацювали програми пільгового кредитування для громадян, а також для ОСББ та ЖБК для посилення енергетики
З 20 липня запрацювали урядові програми безвідсоткового кредитування громадян, а також програма “Доступні кредити 5-7-9” для ОСББ та ЖБК на купівлю обладнання для генерації з…
10:26 -
09:23На Черкащині за пів року сплатили 113,8 млн грн акцизного податку
За січень-червень платники податків Черкаського регіону сплатили 113,8 млн грн акцизного податку. Про це повідомляє…
09:23 -
09:20В Україні вперше відбувся захід Коаліції шкільного харчування, яка об’єднує понад 100 країн
https://youtu.be/t_-MThq45_8?si=cvAJGbVsqvpXyDSk Перша леді України Олена Зеленська взяла участь в онлайн-режимі у першому в Україні заході Коаліції шкільного харчування – організації, яку створили у 2021 році…
09:20 -
09:13Інтернатним закладам області передали масштабну підтримку
Зимовий одяг, матраци, засоби гігієни та інше необхідне. Сто тонн гуманітарної допомоги передала Черкащині Міжнародна організація з міграції в Україні. Отримане вже розвантажили інтернатним закладам…
09:13 -
09:07Розпочала роботу урядова «гаряча лінія» з питань енергетики – «СТРУМ»
Почала працювати урядова «гаряча лінія» 15-49 під назвою «СТРУМ», на яку можуть звертатися громадяни та бізнес для вирішення питань, пов’язаних з енергетичною галуззю. Зокрема, щодо…
09:07