185,7 млн гривень акцизу сплатили жителі області за 7 місяців
За січень-липень 2022 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 49 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.
Так, зокрема, за результатами сплати в липні цього року. надходження акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів складають 12,2 млн грн, додатково до державного бюджету надійшло 1,6 млн гривень. Це на 4,1 млн, або на 50,1 відс. більше ніж у липні 2021 року.
До місцевих бюджетів платники роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили 136,7 млн грн акцизного податку. Це на 25,9 млн грн, або на 23,4 відс. більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.
Станом на 01 серпня в Черкаській області зареєстровано 2459 платників акцизного податку, зокрема 12 – виробників алкогольних напоїв, 126 – платників акцизного податку з пального, 23 платники з електричної енергії та 2298 платників з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
-
16:01Оксана Компанієць про результати дослідження функціонування державної мови в освітньому процесі
Питання дотримання мовного законодавства у школах вивчено в межах всеукраїнського моніторингу. Зокрема, і на Черкащині. Про його результати розповіла начальниця обласного управління Державної служби якості…
16:01 -
15:51Уряд розширив перелік об’єктів, яким гарантується пріоритетне електропостачання
Через російський терор та аномальну спеку в Україні фіксується постійний дефіцит генераційних потужностей, тому «Укренерго» змушене вдаватися до вимкнень споживачів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис…
15:51 -
15:39Черкаські спортсмени готуються до участі у XVII літніх Паралімпійських іграх
Шестеро спортсменів Черкащини візьмуть участь у XVII літніх Паралімпійських іграх. Напередодні вони вибороли ліцензії. Зараз активно тренуються. Про це повідомив начальник регіонального центру з фізичної…
15:39 -
14:46У патрульній поліції розповіли про ситуацію з ДТП в області
Із початку року на Черкащині сталися 2218 дорожньо-транспортних пригод. Про це повідомив речник обласного управління патрульної поліції Олексій Драгун на брифінгу в медіацентрі ОВА. Серед…
14:46 -
13:55Олена Зеленська: Держава й суспільство мають втілювати безбар’єрність разом
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у засіданні Ради з прав людини, гендерної рівності та різноманіття при Міністерстві закордонних справ. На засіданні також були…
13:55 -
13:19Ситуація в енергосистемі станом на 18 липня
Сьогодні, 18 липня, температура в більшості регіонів - вище +30°С. З 8:00 діють чотири черги у Центральному, Північному і Дніпровському регіонах. Негода залишила без світла…
13:19 -
12:42Долучайтеся до нової ініціативи для українських стартапів Open Data Accelerator
Open Data Accelerator — це тримісячна акселераційна програма для українських стартапів, які розробляють технологічні рішення на основі відкритих даних. Щонайменше 5 стартапів-переможців отримають фінансування із…
12:42 -
11:09Електронне бронювання військовозобовʼязаних: сервіс запрацював на порталі Дія
Один із найочікуваніших сервісів — електронне бронювання вже в Дії. Відтепер керівники критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони, можуть забронювати співробітників…
11:09 -
08:33Загальні бойові втрати противника станом на 18 липня
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 18 липня 2024 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒ близько/ about 563640 (+1130) осіб /…
08:33 -
07:31В Україні працюють над покращенням мобільного зв’язку під час відключень електроенергії
Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) видано рішення, спрямоване на покращення якості надання послуг мобільного зв'язку та доступу до мережі Інтернет в умовах планового,…
07:31 -
07:25Звернення Президента
https://youtu.be/iHJIQgIqeMQ?si=h1ROWSBFJUMAKVM5 Дорогі українці, українки! Сьогодні вже десяті роковини від того дня, коли російські окупанти знищили в українському небі пасажирський літак – рейс MH17. Малайзійський «боїнг»,…
07:25 -
20:08Потужна область – це сильні громади з конкретними менеджерськими рішеннями, – Ігор Табурець
Понад 5,8 млн грн залученого фінансування на проєкти. Школа грантової майстерності для ветеранів. А також надання послуг понад 300 суб’єктам господарювання. Результати роботи за перше…
20:08