Робота новоствореної громадської ради при ОДА стартувала

Новостворений склад громадської ради при ОДА запрацював. Сьогодні відбулось перше засідання.

Зауважимо, новообраний склад громадської ради при обласній державній адміністрації затверджений розпорядженням  голови ОДА від 19.04.2021 № 195 – відповідно до ст. 41 ЗУ «»Про місцеві державні адміністрації, враховуючи протокол установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ЧОДА від 29.03.2021 № 1.

На сьогоднішньому засіданні, в якому взяло участь 34 із 35 представників, зокрема й двоє дистанційно через платформу ZOOM, обрали голову громадської ради. Ним став Андрій Більда, голова громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області». Також визначились із заступниками (голова ГО “Автомайдан-Черкаси” Олексій Святенко та представник ГО “Білий корпус” Петро Кисельов). У ході обговорили й питання порядку денного наступного засідання. Останнє планують провести вже в травні.

Додамо також, на початку засідання голова попередньої громадської ради Олег Скалько вручив подяки кільком її членам за активну роботу впродовж двох останніх років.