06.04.2015 – Оголошення про проведення конкурсу з відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Розпочато збір документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Черкаській області. Для оцінки та відбору регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку надається пакет документів за формами встановленими Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України:

1. форми технічного завдання на інвестиційну програму, проект регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку згідно з додатком 1;
  2. форму інвестиційної програми та проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку згідно з додатком 2.

Зазначені документи підписуються керівником заявника та подаються
в трьох примірниках.

Звертаємо вашу увагу на те, що інвестиційні програми і проекти повинні обов’язково відповідати одній з таких умов:

1. відповідати пріоритетам визначеним у Плані реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2015 – 2017 роки;
  2. впровадженню інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад;
  3. підтримці добровільного об’єднання громад.

Основними критеріями відбору є:

1. для інвестиційних програм і проектів, які передбачають
    будівництво, — наявність затвердженої в установленному законодавством порядку проектної документації;
  2. календарний план реалізації від одного до трьох років;
  3. співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;
  4. спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, самостійно забезпечувати власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Документи необхідно надавати протягом місяця Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кімнати 232; 241.

Телефони для довідок : 37-22-69 Хмейдан С.С., 37-31-91 Заболотня О.А.

Додатки