Промисловий комплекс

За січень-грудень 2016 року темпи росту обсягів виробництва промислової продукції в області, порівняно з відповідним періодом 2015 року, становлять 106,3 відсотка (по Україні – 102,4 відсотки). В промисловості області  впродовж  року намітилася позитивна динаміка в нарощуванні обсягів виробництва, її мають більшість галузей промисловості.
Реалізовано промислової продукції на 52,6 млрд. грн. (2015 рік – 44,2 млрд.грн.).
Виробництво мінеральних добрив, автобусів, фармацевтичної продукції та тканин займає одне з провідних місць в державі.
Ситуація у галузях промисловості перебуває у зоні особливої уваги облдержадміністрації.
Зокрема, здійснюється поглиблений аналіз стану галузей в цілому, так і окремих промислових підприємств, тенденцій щодо їх розвитку, виокремлюються проблемні питання. Відповідні напрацювання, що потребують врегулювання на державному рівні, у вигляді пропозицій надаються центральним органам виконавчої влади для прийняття рішень, що відкриють нові можливості для стабілізації виробництва.
Разом з тим, ряд питань вирішуються на місцевому рівні у ході робочих зустрічей посадових осіб облдержадміністрації  з керівниками промислових підприємств безпосередньо на виробництві.
Головним пріоритетом в роботі обласної державної адміністрації залишається збереження, відродження та подальше нарощення промислового потенціалу області.
З метою ефективного використання промислового потенціалу області та підвищення темпів промислового виробництва  проводиться робота щодо залучення підприємств області до виконання державного оборонного замовлення, в рамках виконання Меморандуму між Державним концерном «Укроборонпром» та Черкаською обласною державною адміністрацією.
Сформовано Каталог  продукції  промислових підприємств області, де відображено виробничі можливості 27 провідних підприємств, який представлено Міністерству оборони України та Державному концерну «Укроборонпром».
Наразі  вже 18 підприємств працюють над виробництвом комплектуючих для 27 підприємств – учасників Концерну, з них  ряд підприємств ще додатково здійснюють переддоговірну роботу.
 Тканини для пошиття речового майна, виробництва ПАТ «Черкаський шовковий комбінат», широко використовуються для забезпечення силових та військових структур України.
Головна мета співпраці промислових підприємств з підприємствами ДК «Укроборонпром» – перехід на повне імпортозаміщення та організація виробництва нових видів продукції, що дозволить ефективніше використати їх наявний промисловий потенціал.

 

Перелік промислових підприємств Черкаської області.

Перелік підприємств області, які обмежують споживання електричної потужності та працюватимуть вночі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.