Ліси Уманщини поповнилися новим рекреаційним пунктом

Нещодавно на території Собківського лісництва Уманського лісгоспу (кв. 122, вид. 2) з’явився новий рекреаційний пункт «Діброва» (GPS-координати 48.632284,30.229660).

Рекреаційний пункт розташований попід дорогу у лісовому масиві між с. Шарин та с. Громи. Місце для розміщення обирали не випадково, адже тамтешній ліс відвідують чимало грибників, дорога проїзна і досить людна.

За словами в.о. лісничого Собківського лісництва Олександра Дошки, задля зручного перебування відвідувачів лісу уманські лісівники встановили три альтанки, місце для мангалу під накриттям, вбиральню та гойдалку для дітлахів. Також на території рекреаційного пункту встановили аншлаги з правилами поведінки в лісі.

«Цьогоріч ми запланували збудувати чотири нових рекреаційних пункти, адже такі контрольовані місця відпочинку – це один із ефективних методів запобігання лісовим пожежам, забруднення лісів та забезпечення цивілізованого дозвілля для населення. Окрім того, нами постійно проводиться робота із відновлення та догляду за вже існуючими рекреаційними зонами», – говорить директор Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.

Лісівники облаштовують рекреаційні пункти для регулювання перебування громадян у лісових масивах, зменшення ризику виникнення лісових пожеж та для комфортного і приємного відпочинку подорожуючих. Тож лісівники вкотре закликають бережно ставитись до лісу, відпочивати у спеціально відведених місцях, не допускати руйнування рекреаційних пунктів та не смітити.

Нагадуємо, що для швидкого та зручного орієнтування координати всіх рекреаційних пунктів лісівники Черкащини нанесли на Google Maps. Тож для зручності радимо зберегти посилання та за нагоди скористатися ним.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства