Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитисяв Черкаській області
з 18 по 24 листопада 2019 року

18 листопада

Особистий прийом громадян першим заступником голови обласної ради Сегедою А. В. (10.00–12.00).

18 листопада

Прес-конференція голови облдержадміністрації Боднара Р. М. (12.00, прес-центр облдержадміністрації).

18–22 листопада

Семінар підвищення кваліфікації за професійною програмою уперше прийнятих на службу в органи місцевого самоврядування та тих, які протягом 3 років не підвищували кваліфікацію (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

19 листопада

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання офтальмології» (10.00, готель «Reikartz Optima», Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 листопада

Засідання клініко-експертної комісії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації (15.00, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19–21 листопада

Тематичний короткостроковий семінар «Управління  комунальною власністю» для працівників з питань управління комунальною власністю районних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

19–21 листопада

Тематичний короткостроковий семінар «Ведення випадку як технологія соціальної роботи» для фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, об’єднаних територіальних громад та соціальних закладів (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

20 листопада

Обласна науково-практична конференція «Актуальні питання клінічної імунології, алергології, пульмонології» (10.00, обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

20 листопада

Нарада на тему: «Запровадження та функціонування електронного обігу деревини для унеможливлення незаконних вирубок» (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації).

20 листопада

Координаційна нарада в режимі селекторного зв’язку
з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами міст обласного значення, головами об’єднаних територіальних громад: про виконання місцевих бюджетів області за 10 місяців 2019 року, врегулювання проблемних питань у бюджетній сфері та формування бюджету 2020 року; про стан виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у 2019 році та підготовку автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах області до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року; про стан проходження опалювального сезону в навчальних закладах області (9.00).

20 листопада

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова англійська мова у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.45, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

21 листопада

Зустріч з німецькими архітекторами, членами Національної спілки архітекторів України, інтелігенцією міста і області та проведення лекції на тему «Архітектурно-будівельна школа Баухаус. 100-річчя заснування» (16.00, мала сесійна зала Будинку рад).

20 листопада

ІІІ (заключний) етап та нагородження переможців обласного конкурсу «Подорож по алеї правових знань» (Служба у справах дітей облдержадміністрації).

20 листопада

Науково-методичний семінар «Уроки батьківства – алгоритм взаємодії» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

20 листопада

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Птах року» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

20 листопада

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

20 листопада

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації).

20 листопада

Сесія Корсунь-Шевченківської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про хід виконання районної програми «Питна вода Корсунщини» на 2007–2020 роки; про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2017–2020 роки (10.00).

21 листопада

Сесія Канівської міської ради: про внесення змін до бюджету Канівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік; про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку Канівської об’єднаної територіальної громади в 2019 році (9.00).

21 листопада

Семінар для головних медичних сестер, старших медичних сестер, медичних сестер по догляду за хворими на тему: «Сестринський догляд та піклування – перша складова при роботі з паліативними хворими» (9.30, обласний онкологічний диспансер, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 листопада

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи (10.00, площа Слави, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 листопада

Заходи з вшанування жертв Голодомору 1932–1933 років та масових голодів 1921–1923 та 1946–1947 років (10.00, Соборний сквер, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 листопада

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

21 листопада

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

21 листопада

Обласна науково-практична конференція акушерів-гінекологів (11.00, обласна лікарня, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 листопада

Обласна науково-практична конференція лікарів-педіатрів (11.00, обласна дитяча лікарня, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 листопада

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

21 листопада

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту фінансів облдержадміністрації (15.00–17.00).

21 листопада

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах міської ради, її виконкомі протягом 9 місяців 2019 року (10.00).

22 листопада

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (9.00, 12.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

22 листопада

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Лебедцовим Б. Б. (10.00–13.00).

22 листопада

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

22 листопада

Сесія Чорнобаївської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про внесення змін районної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2015–2019 роки (10.00).

22–23 листопада

Обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.