Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області

з 27 березня по 02 квітня 2017 року

27 березня

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня театру (Черкаський міський будинок культури імені Івана Кулика).

27–31 березня

Засідання оперативного штабу області для координації роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури.

28 березня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації (15.00–17.00).

28 березня

Освітній семінар для державних службовців в рамках реалізації компанією «Google Україна» цифрового перетворення Черкаської області (10.00, перша міська гімназія).

28 березня

Нарада щодо покращення екологічного та гідрологічного стану річки Тясмин, а також технічного стану захисної дамби (11.00, м. Чигирин).

28 березня

Нарада щодо визначення заходів із підвищення екологічної культури населення у 2017 році.

28 березня

I тур Чемпіонату обласної ліги КВН (ПК «Дружба народів»).

28 березня

Засідання колегії Лисянської райдержадміністрації: про заходи щодо попередження злочинності та правопорушень, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян; про стан виконання районної програми «Розвиток дошкільної освіти на період до 2017 року»; про підготовку до проведення весняно-польових робіт у 2017 році (10.00).

28 березня

Засідання колегії Чигиринської райдержадміністрації: про надання методично-консультативної, практичної допомоги виконкомам Медведівської та Мельниківської сільських рад та стан реалізації делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з учнівською молоддю щодо здорового способу життя (10.00).

28 березня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

28 березня

Сесія Золотоніської міської ради: про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (10.00).

28 березня

Сесія Корсунь-Шевченківської районної ради: про внесення змін до районного бюджету (10.00).

29 березня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

29 березня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання імунології, алергології, пульмонології» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр).

29 березня

Медична рада стоматологічної служби області на тему: «Аналіз роботи стоматологічної служби за 2016 рік. Стан надання стоматологічної допомоги в м. Ватутіне, Катеринопільському та Кам’янському районах» (11.00, обласна стоматологічна поліклініка).

29 березня

Засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (15.00, к. 340).

29 березня

Нарада щодо реалізації програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

29 березня

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми).

29 березня

Засідання колегії Жашківської райдержадміністрації: про соціально-економічний розвиток та реалізацію стратегії розвитку району; про виконання місцевих бюджетів; про підготовку та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році; про реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (10.00).

29 березня

Засідання колегії Монастирищенської райдержадміністрації: про стан виконання програми енергозбереження; про підготовку та проведення весняно-польових робіт у 2017 році; про виконання програми «Призовна дільниця» за 2016 рік; про підготовку до літнього відпочинку та оздоровлення дітей (10.00).

29–30 березня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.30).

30 березня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

30 березня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Підсумки роботи інфекційної служби області за 2016 рік» (10.00, Черкаська міська інфекційна лікарня).

30 березня

Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (прес-центр облдержадміністрації).

30 березня

Нарада щодо встановлення меж водоохоронної зони і облаштування прибережної захисної смуги на Кременчуцькому водосховищі; щодо заходів із берегоукріплення Кременчуцького водосховища з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації.

30 березня

Нарада щодо заходів, спрямованих на підтримання сприятливого гідрологічного стану річок Тясмин, Рось, Золотоношка.

30 березня

Засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: про стан виконання заходів з енергозбереження установ соціального захисту населення; про безоплатну передачу у власність інваліда автомобіля, термін експлуатації якого більший ніж 10 років; про передачу інвалідами права користування автомобілями; про переоформлення автомобілів після смерті інваліда; про влаштування до будинку-інтернату (11.00).

30 березня

Засідання колегії Черкаської райдержадміністрації: про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік; про районну програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв району; про підготовку до проведення весняно-польових робіт у 2017 році; про стан реалізації державної політики з питань управління персоналом в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації (10.00).

30 березня

Сесія Ватутінської міської ради: про внесення змін до міського бюджету; про виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік (10.00).

30 березня

Сесія Канівської міської ради: про виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік; про внесення змін до міської комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки (10.00).

30 березня

Сесія Лисянської районної ради: про програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді району на 2017–2020 роки; про виконання районного бюджету за 2016 рік (10.00).

30 березня

Сесія Смілянської міської ради: про виконання програми економічного та соціального розвитку міста за 2016 рік; про стан реалізації міських заходів щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод жителів міста (11.00).

30–31 березня

Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

31 березня

Нарада щодо заходів зі збільшення питомої ваги площі природно-заповідного фонду області (створення національних природних парків «Холодний Яр», «Середньодніпровський» тощо).

31 березня

Засідання колегії Драбівської райдержадміністрації: про перспективи розвитку агропромислового комплексу району на 2017 рік; про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти в районі; про стан виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2015–2017 роки; про роботу виконавчого комітету Жорнокльовівської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади (10.00).

31 березня

Засідання колегії Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації: про підсумки економічного і соціального розвитку району та виконання місцевих бюджетів у 2016 році; про заходи щодо легалізації заробітної плати і трудових відносин, детінізації економіки, забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та стан сплати і погашення заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України; про підсумки виконання районної програми підвищення  енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів; про реалізацію державної політики у сфері мобілізаційної роботи; про роботу органів виконавчої влади району у 2016 році щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення; про стан кадрової роботи в райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконання законодавчих та нормативно-правових актів з питань реалізації державної кадрової політики (10.00).

31 березня

Засідання колегії Христинівської райдержадміністрації: про хід виконання планових завдань з відбору громадян на строкову службу та військову службу за контрактом; про додержання мінімальних державних гарантій з легалізації зайнятості населення, стан забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та недопущення заборгованості з її виплати в районі; про стан виконання районної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» у 2016 році; про стан виконання районної програми профілактики злочинності у 2016 році; про підготовку підприємств агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт у 2017 році; про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району; про роботу виконкому Ліщинівської сільської ради по виконанню Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади (9.00).

31 березня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

31 березня

Сесія Чорнобаївської районної ради: про програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік; про районну цільову програму надання матеріальної підтримки Чорнобаївському РВК при проведенні призову та надання одноразової матеріальної допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом та призвані на строкову військову службу на 2017–2021 роки; про програму охорони родючості ґрунтів району на 2017–2020 роки; про програму  національно-патріотичного виховання дітей та молоді в районі на 2017–2020 роки; про програму по підтримці молодих лікарів галузі охорони здоров’я району на 2017–2021 роки; про порядок використання коштів районного бюджету на придбання санаторно-курортних путівок для оздоровлення учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції); про виконання районного бюджету за 2016 рік; про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік (11.00).

31 березня

Обласний етап Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв (обласний центр роботи з обдарованими дітьми).

31 березня – 2 квітня

Чемпіонат області з боксу серед молоді (зал боксу КДЮСШ «Вулкан»).

1 квітня

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат (м. Канів).

1 квітня

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пункти ЗНО).

2 квітня

Проміжні вибори депутата Будищенської сільської ради Черкаського району та Новожиттівської сільської ради Чорнобаївського району.

2 квітня

Кубок Богдана Хмельницького з таеквондо І.Т.Ф. серед дітей, юнаків та юніорів (м. Черкаси).

Поширити в соц. мережах

Share to Google Plus

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.