Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 11 по 17 грудня 2017 року

11 грудня

Засідання колегії облдержадміністрації: про виконання місцевих бюджетів; про стан поводження з твердими побутовими відходами в області; про стан медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (10.00, велика сесійна зала Будинку рад).

11 грудня

Сольний концерт солістки Черкаської обласної філармонії О. Лютаревич (18.00, обласна філармонія).

11 грудня

Тренінг для працівників фінансових служб об’єднаних територіальних громад з питання «Підготовка та складання проектів місцевих бюджетів» разом з Черкаським підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування».

11 грудня

Нарада з керівниками фінансових органів виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, райдержадміністрацій та головами об’єднаних територіальних громад з питання завершення 2017 року та формування проектів місцевих бюджетів на 2018 рік.

11–13 грудня

Книжкові виставки та перегляд видань з нагоди Всеукраїнського тижня права «Права людини – гарантія розвитку української держави», «Землі України як об’єкт правової охорони», «Правова культура – стабілізуючий фактор держави» (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

11–15 грудня

Засідання оперативного штабу області для координації роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури.

12 грудня

Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації Ткаченком Ю.О. (10.00–13.00).

12 грудня

Сесія Черкаської міської ради: розгляд галузевих та земельних питань (10.00).

12 грудня

Засідання колегії Городищенської райдержадміністрації: про районний бюджет на 2018 рік; про проект програми економічного і соціального району на 2018 рік; про стан виплат орендної плати за земельні частки (паї) та укладання договорів з орендарями; про стан кадрової роботи та дотримання вимог законодавства про державну службу в райдержадміністрації; про роботу виконкомів Журавської, Зеленодібровської, Товстівської, Петриківської сільських рад щодо організації виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. (10.00)

12 грудня

Засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації: про програму соціального та економічного розвитку району на 2018 рік; про стан реалізації заходів щодо забезпечення своєчасності та повноти сплати коштів до бюджету Пенсійного фонду України; про стан виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2016‑2020 роки; про стан виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в районі за 2007-2017 роки; про хід виконання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Закону України «Про державний реєстр виборців»; про стан реалізації державної політики у сфері культури на території району; про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади органами місцевого самоврядування району; про проект плану засідань колегії райдержадміністрації на 2018 рік та його виконання за 2017 рік. (9.00).

12 грудня

Позачергова сесія Ватутінської міської ради: про депутатські запити; про внесення змін до міського бюджету; про затвердження на посаду заступника міського голови; про відміну рішень Ватутінської міської ради; питання регулювання земельних відносин (10.00).

12 грудня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

12 грудня

Розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України в Черкаській області за участю територіальних управлінь (11.00, мала сесійна зала Будинку рад).

12 грудня

Година пам’яті «День, коли нам повернули Черкаси» (обласна бібліотека для дітей).

12 грудня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15).

12 грудня

Засідання клініко-експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації (15.00).

12 грудня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (15.00–17.00).

12–15 грудня

Засідання постійних комісій обласної ради.

13 грудня

Засідання колегії Канівської райдержадміністрації: про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2017 року; про виконання бюджету району за 11 місяців 2017 року; про проект районного бюджету на 2018 рік; про стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв; про стан виконання районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини та соціально-правового захисту дітей району до 2017 року (9.00).

13 грудня

Обласні етапи Всеукраїнських конкурсів-виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір» (10.40, обласний центр роботи з обдарованими дітьми).

13 грудня

Книжкова виставка «Геній хорової музики» до 140-річчя від дня народження українського композитора М. Д. Леонтовича (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

13 грудня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

14 грудня

Засідання ради облдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення (11.00).

14 грудня

Година народознавства «Зима щедрує по дворах» (12.00, обласна бібліотека для дітей).

14 грудня

Засідання виконкому Смілянської міської ради: розгляд питань забезпечення життєдіяльності міста (14.30).

14 грудня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Березанем Я.Г. (15.00–17.00).

14 грудня

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (9.30, Соборний парк).

14 грудня

Заходи з нагоди Дня визволення Черкас від нацистських загарбників (11.00, площа Слави та Пагорб Слави).

14 грудня

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (райони та міста області).

14 грудня

Музейні заходи з нагоди Дня визволення Черкас від нацистських загарбників (обласний краєзнавчий музей).

14 грудня

Книжково-ілюстративна виставка «Згадувати боляче, забути неможливо» та перегляд видань «Пропусти Чорнобиль крізь серце» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

14 грудня

Тематична екскурсія «Вони першими захистили світ» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (обласний краєзнавчий музей).

14–15 грудня

Методична сесія «Організація роботи методичних служб в умовах модернізації освіти та децентралізації влади» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми).

15 грудня

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації Овчаренком С.М. (9.00–10.00).

15 грудня

Сесія Кам’янської районної ради: про проекти рішень 26‑ї сесії районної ради VII скликання; про Стратегічний план розвитку району до 2020 року; про районну цільову програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016–2018 роки (10.00).

15 грудня

Засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

15 грудня

Засідання координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО в Черкаській області (15.00).

15 грудня

Нарада щодо відзначення 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола.

15 грудня

Нарада щодо підготовки до відзначення новорічних свят.

15 грудня

Ювілейний концерт до 60-річчя Черкаського академічного народного хору (обласна філармонія).

15 грудня

Вечір пам’яті К. Ю. Давидової (м. Кам’янка, Кам’янський державний історико-культурний заповідник).

15 грудня

Виставка національного японського одягу кімоно до року Японії в Україні (обласний художній музей).

15–16 грудня

Відкритий чемпіонат Черкаської обласної ради ФСТ «Україна» з гирьового спорту серед чоловіків та жінок.

16 грудня

Відкритий Кубок Черкаської області з хортингу серед: дітей 6-7 років; молодших юнаків 8-9 років: юнаків 10-11 років; юнаків 12-13 років кадети: 14-15 років юніори: 16-17 років; у розділах: «двобій», «форма», «показовий виступ», «сутичка».

17 грудня

Інтерактивне заняття «Не рубайте ялинку!» (обласний краєзнавчий музей).

17 грудня

Кубок України з хортингу, розділи «двобій», «форма», «показовий виступ».

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.