Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 20 по 26 серпня 2018 року

20 серпня

Координаційна нарада в режимі селекторного зв’язку з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами: про зайнятість населення в області; про об’єкти незавершеного будівництва в області; про підготовку до відзначення в області 27-ї річниці незалежності України (9.00).

20 серпня

Пізнавальна відеогодина «Відкрий для себе Україну» (санаторій «Пролісок», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20 серпня

Матч другого попереднього етапу розіграшу Кубку України з футболу сезону 2018–2019 рр. (с. Білозір’я Черкаського району, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

20–25 серпня

Робота оперативного штабу з питань вступної кампанії 2018 року (управління освіти і науки облдержадміністрації).

20–26 серпня

Майстер-класи, оглядові, тематичні, інтерактивні екскурсії, квести для дітей, що відпочивають у літніх таборах (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20–26 серпня

Виставка творів Галини Коцаби та Сергія Давиденка (Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20–26 серпня

Виставка робіт Володимира Бараненка (Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20–26 серпня

Книжкові виставки «Україна – моя країна», «Моя Україна – незалежна країна», «Прапор моєї країни» (обласна бібліотека для дітей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20–26 серпня

Похід молоді по Холодному Яру «Пізнаємо та розвиваємо рідний край – 2018» (Черкаський, Кам’янський, Чигиринський райони, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21 серпня

Засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації: про підсумки економічного, соціального та культурного розвитку району за І півріччя 2018 року; про виконання районної програми «Здоров’я населення Тальнівщини на 2017–2021 роки»; про роботу у сфері охорони навколишнього природного середовища на території району (9.00).

21 серпня

Засідання колегії Городищенської райдержадміністрації: про готовність закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період; про підсумки економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2018 року (11.00).

21 серпня

Засідання клініко-експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації (11.00, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 серпня

Засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

21 серпня

Нарада щодо підготовки до відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 серпня

Мобільна філія «Бібліоліто: Відпочивайте з користю» (сквер ім. Б. Хмельницького, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 серпня

Військово-спортивний табір з національно-патріотичного виховання (с. Свидівок Черкаського району, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21–26 серпня

Кубок України з морських багатоборств, п’ятиборство (Долина троянд, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

22 серпня

Сесія Золотоніської районної ради: про хід виконання районної комплексної програми «Турбота» на 2014–2020 роки»; про стан надання медичних послуг населенню лікувально-профілактичними закладами охорони здоров’я району; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій, обслуговування населення, захисту прав споживачів; про літературну премію в галузі художнього перекладу імені Миколи Терещенка (10.00).

22 серпня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

22 серпня

Концерт академічного симфонічного оркестру з нагоди Дня незалежності України (18.30, обласна філармонія, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 серпня

Моновистава «Анна Київська – Королева Франції» (18.30, обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 серпня

Відкриття виставки з фондів Дирекції художніх виставок Міністерства культури України до Дня незалежності України (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 серпня

Нарада щодо стану реконструкції приміщення комунального закладу «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 серпня

Урок державності «Символіка – це спадок поколінь» (санаторій «Сосновий бір», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та відзначення 27-ї річниці незалежності України (9.30, м. Черкаси, Соборна площа, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Засідання колегії Кам’янської райдержадміністрації: про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2018 року; про підсумки збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району у 2018 році; про стан готовності навчально-виховних закладів району до 2018–2019 навчального року; про підсумки роботи з контрольними документами у райдержадміністрації за І півріччя 2018 року (10.00).

23 серпня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про внесення змін до міського бюджету; про стан виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року; про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах міської ради, її виконавчому комітеті за І півріччя 2018 року; про розгляд звернень громадян за І півріччя 2018 року; про організацію проведення в 2018 році міського профілактичного заходу «Урок»; про виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року (10.00).

23 серпня

Сесія Черкаської міської ради: розгляд галузевих та земельних питань (10.00).

23 серпня

Заходи до 95-ї річниці Христинівського району (13.00, м. Христинівка, Соборна площа).

23 серпня

Засідання виконкому Уманської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (14.30).

23 серпня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Березанем Я.Г. (15.00–17.00).

23 серпня

Урок державності «Незалежна Україна: історія та сьогодення» (санаторій «Сосновий бір», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Презентація книжково-ілюстративної виставки з мультимедійним супроводом «Україна на шляху державної зрілості», присвяченої 27-й річниці незалежності України (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Вікторина «Україна: яка вона насправді?» (обласна бібліотека для дітей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23–24 серпня

Заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України (райони та міста області).

24 серпня

Заходи до 95-ї річниці Уманського району (10.00, с. Родниківка Уманського району).

24 серпня

Свято для вагітних жінок «Future Mama Fest” або «+1» (управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.