Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 16 по 22 квітня 2018 року

16 квітня

Засідання колегії Звенигородської райдержадміністрації: про стан виконання програми зайнятості населення району на 2018–2020 роки; про організацію робіт з благоустрою населених пунктів; про заходи щодо попередження злочинності та правопорушень, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян; про заходи щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин, детінізації економіки та забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати (10.30).

16–18 квітня

Засідання постійних комісій обласної ради (за окремим графіком).

16–22 квітня

Пересувні виставки до 4-ї річниці початку збройної агресії Російської Федерації на Сході України та до Дня пам’яті і примирення: «Український Схід»; «Дякуємо, пам’ятаємо, вклоняємось…»; «Війна не робить винятків: жіночі історії» (Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

17 квітня

Виїзний тематичний короткостроковий семінар «Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Кам’янського району (10.00, м. Кам’янка, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17 квітня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Організаційно-правові аспекти надання профпатологічної допомоги в сучасних умовах. Стан проблеми та шляхи вирішення» (10.00, обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

17 квітня

Обласна нарада лікарів-бактеріологів (10.00, обласна лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

17 квітня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

17 квітня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова англійська мова у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.10, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17 квітня

Заходи з нагоди Дня пожежної охорони (управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області).

17 квітня

Засідання колегії Чигиринської райдержадміністрації: про проект програми протидії тероризму на території району протягом 2018–2022 років; про проект програми розвитку дошкільної освіти району на 2018–2022 роки; про підсумки економічного і соціального розвитку району та виконання бюджету району за I квартал та завдання з його виконання у IІ кварталі 2018 року (10.00).

17 квітня

Сесія Ватутінської міської ради: про внесення змін до міського бюджету; про внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста на 2018 рік (10.00).

17–19 квітня

Тематичний короткостроковий семінар «Сучасна економічна політика України: проблеми та напрямки реалізації» для працівників економічних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

18 квітня

Прийом сільських та селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

18 квітня

Засідання президії обласної ради: розгляд питань, що вносяться на сесію (14.00, сесійна зала Будинку рад).

18 квітня

Семінар лікарів і середніх медичних працівників служби формування здорового способу життя на тему «Аналіз роботи закладів охорони здоров’я з питань медико-гігієнічної пропаганди за 2017 рік і завдання на 2018 рік» (11.00, обласний центр здоров’я, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 квітня

Нарада районних та міських неврологів області (10.00, обласна лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 квітня

Науково-практична конференція лікарів-неврологів на тему: «Паранеопластичні захворювання нервової системи» (11.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 квітня

Обласна патологоанатомічна конференція на тему: «Підсумки роботи патологоанатомічної служби за 2017 рік та плани на 2018 рік» (10.00, обласна лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 квітня

Науково-практична конференція «Музейництво на Черкащині: історія та сучасність» (обласний краєзнавчий музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

18 квітня

Заходи з нагоди Дня пам’яток історії та культури (обласний краєзнавчий музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

18 квітня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (15.00–17.00).

18 квітня

Засідання колегії Городищенської райдержадміністрації: про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року; про підсумки виконання бюджету району
за І квартал 2018 року та завдання з його виконання у II кварталі 2018 року; про організацію роботи щодо вдосконалення вимог Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; про районну програму зайнятості населення на 2018–2020 роки; про проект районної програми розвитку дошкільної освіти на 2018–2022 роки; про проект програми боротьби з амброзією полинолистою в районі на 2018–2022 роки (10.00).

18, 19 квітня

Обласний семінар-тренінг лікарів-інфекціоністів та медичних сестер сайтів АРТ (10.00, обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18–20 квітня

Обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

18–20 квітня

Семінар-практикум для завідувачів методичних служб «Розбудова Нової української школи: освіта на засадах педагогіки партнерства» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

19 квітня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19 квітня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Медико-соціальні наслідки Чорнобильської катастрофи» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 квітня

Обласна науково-практична конференція лікарів-педіатрів (11.00, обласна дитяча лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 квітня

Нарада з питань підготовки до відзначення роковин з дня трагедії на Чорнобильській АЕС (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

19 квітня

Спільна виставка проектів з промислового дизайну студентів Краківської академії мистецтв ім. Яна Матейка (Польща) та студентів кафедри дизайну ЧДТУ (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

19 квітня

Обласний семінар «Розвиток професійної компетентності педагогічного працівника закладу позашкільної освіти у світлі освітніх реформ Нової української школи» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

19 квітня

Сесія Золотоніської районної ради: про хід виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016–2018 роки; про програму боротьби з амброзією полинолистою в районі на 2018–2021 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (10.00).

19 квітня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про проведення місячника з благоустрою та озеленення міста; про підсумки проведення опалювального сезону та план заходів з підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період; про заходи по підготовці міського пляжу до купального сезону та запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року (10.00).

20 квітня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Овчаренком С.М. (9.00–10.00).

20 квітня

Краєзнавча конференція, присвячена 100-річчю Холодноярського повстання, 85-річчю Голодомору та 80-им роковинам Великого терору (9.00, Кам’янський державний історико-культурний заповідник, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20 квітня

Сесія обласної ради: питання управління майном обласної комунальної власності; про звіт про виконання обласного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2017 № 19-22/VII «Про обласний бюджет на 2018 рік»; про хід виконання рішення обласної ради від 14.12.2011 № 10-3/VI (із змінами) «Про обласну програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року»; про хід виконання рішення обласної ради від 28.08.2015№42-4/VI «Про обласну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки» (10.00, сесійна зала Будинку рад).

20 квітня

Круглий-стіл «Державна регіональна політика: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання» (14.00, м. Канів, конференц-зал музею Т.Г. Шевченка, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

20 квітня

ІІ етап обласної олімпіади з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів (10.00, Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія», управління освіти і науки облдержадміністрації).

20 квітня

Нарада з питань підготовки до вшанувань Героїв Холодного Яру (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20–21 квітня

Обласні змагання учнівської молоді з повітряних зміїв (10.00, Черкаський аеропорт, управління освіти і науки облдержадміністрації).

20–22 квітня

Черкаський книжковий фестиваль (обласна філармонія, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 квітня

Проведення дня благоустрою (Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

21–22 квітня

Серія практичних семінарів для молоді (м. Канів, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21–22 квітня

Відкритий чемпіонат області з волейболу (м. Тальне, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21–22 квітня

Книжкові виставки до Дня довкілля, Всесвітнього дня Землі «Не руйнуй гармонії земної», «Планета турботи нашої», «Колиска людства» (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 квітня

Проміжні вибори депутата Бужанської сільської ради Лисянського району.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.