Анонси

ПЕРЕЛІК основних заходів,щобудутьпроводитисявЧеркаськійобласті з 16 вересня по 22 вересня 2019 року

16 вересня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій ті інших соціальних виплат (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

16 вересня

Початок навчального курсу «Старт та розвиток власної справи» (18.30, м. Черкаси, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

16–20 вересня

I (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Мирний космос» (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

16–20 вересня

Семінар підвищення кваліфікації за професійною програмою для уперше прийнятих на державну службу працівників апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та тих, які упродовж 3-х років не підвищували кваліфікацію (11.00, Обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

16–20 вересня

Семінар підвищення кваліфікації за професійною програмою уперше прийнятих на службу в органи місцевого самоврядування та тих, які протягом 3-х років не підвищували кваліфікацію (11.00, Обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17 вересня

Нарада щодо визначення Переліку аварійних об’єктів, які необхідно включити до Плану ремонтних робіт (10.00, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

17 вересня

Розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України в області: про виконання кошторисів територіальних органів Казначейства області у поточному році; про стан перерахування та використання міжбюджетних трансфертів міждержавним та місцевими бюджетами у 2019 році; про особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (11.00).

17 вересня

Підведення підсумків реалізації просвітницького проекту з впровадження інноваційних підходів у роботі «Університету III віку» (12.30, Звенигородський будинок-інтернат, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

17 вересня

Засідання клініко-експертної комісії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації (16.00, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 вересня

Нарада щодо підготовки автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення до осінньо-зимового періоду (10.00, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

18 вересня

Прийом сільських і селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

19 вересня

Нарада з питань контролю за рухом великовагових та великогабаритних транспортних засобів (10.00, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

19 вересня

Обласна науково-практична конференція лікарів акушерів-гінекологів (11.00, обласний діагностично-консультативний центр, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 вересня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства).

19 вересня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації (15.00–17.00).

19 вересня

Обласна науково-практична конференція для лікарів-педіатрів (обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська Поляна», Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 вересня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про план роботи виконавчого комітету на ІV квартал 2019 року; про план міських заходів з проведення Європейського тижня місцевої демократії; про заходи підготовки та відзначення в місті у 2019 році Дня захисника України; про затвердження порядку розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (10.00).

19–20 вересня

Чемпіонат області з боксу серед юніорів (м. Черкаси, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

19–20 вересня

Чемпіонат області з дзюдо (ПС «Будівельник», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

20 вересня

Засідання комісії з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

20 вересня

Урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту (мала сесійна зала Будинку рад, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

20 вересня

Семінар для малого та середнього підприємництва області «Як проходити перевірки без штрафів?» (11.00, м. Монастирище, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

20 вересня

Обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Турбота молоді тобі, Україно»: «Плекаємо сад», «Дослідницький марафон», «Парад квітів біля школи», «Юннатівський зеленбуд» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

20–21 вересня

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

20 вересня

Сесія Чорнобаївської районної ради: про стан законності і правопорядку на території району; про хід виконання районної комплексної програми «Турбота» на 2014–2020 роки; про  готовність об’єктів районної комунальної власності до опалювального сезону; про програму розвитку архівної справи в районі на 2019–2020 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

21 вересня

Заходи до Дня смт Чорнобай.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.