Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 16 по 22 жовтня 2017 року

17 жовтня

Засідання комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при облдержадміністрації області (10.00, Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області).

17 жовтня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

17 жовтня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (14.00, прес-центр облдержадміністрації).

17 жовтня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області управління агропромислового розвитку облдержадміністрації (15.00–17.00).

17 жовтня

Семінар-нарада з питань організації моніторингу якості освіти учнів інтернатних навчальних закладів (Черкаський навчально-реабілітаційний центр).

17 жовтня

Виставка «Українська народна жіноча прикраса XVIII–XX століття» (обласний краєзнавчий музей).

17 жовтня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

17–18 жовтня

Засідання постійних комісій обласної ради (за окремим графіком).

17–18 жовтня

Тематичний короткостроковий семінар «Соціальна адаптація учасників АТО та членів їх родин» для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17–18 жовтня

Тематичний короткостроковий семінар «Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування»
для головних бухгалтерів виконавчих апаратів районних рад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17–18 жовтня

Тематичний короткостроковий семінар «Організація та забезпечення режиму секретності, мобілізаційної підготовки в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування» для спеціалістів, відповідальних за мобілізаційну, режимно-секретну роботу, структурних підрозділів облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17–20 жовтня

Засідання оперативного штабу області для координації роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури.

17–20 жовтня

Семінари-тренінги для фахівців, якими здійснюється нагляд за призначенням, перерахунками та виплатою пенсій органами Пенсійного фонду України в області (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

18 жовтня

Засідання обласного оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в області (10.00).

18 жовтня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

18 жовтня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання алергології, пульмонології, імунології» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр).

18 жовтня

Обласний семінар-тренінг для лікарів-інфекціоністів та медичних сестер сайтів АРТ, функціонуючих на базі ЛПЗ області на тему: «Нові стратегії введення пацієнтів в АРТ. Стратегія Fast Treck 90-90-90 в Черкаській області» (10.00, обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом).

18 жовтня

Засідання президії обласної ради: розгляд питань, що вносяться на сесію (14.00, сесійна зала Будинку рад).

18 жовтня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова англійська мова у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

18 жовтня

Сесія Драбівської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (10.00).

18 жовтня

Сесія Чорнобаївської районної ради: про обрання голови районної ради сьомого скликання; про стан законності і правопорядку на території району; про затвердження інвестиційної програми Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж; про затвердження тарифів на  послуги по теплопостачанню; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (11.00).

18–19 жовтня

Командно-штабні навчання з органами управління цивільного захисту Катеринопільської ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (смт Катеринопіль).

19 жовтня

Обласна науково-практична конференція для лікарів-педіатрів (11.00, обласна дитяча лікарня).

19 жовтня

Обласна науково-практична конференція акушерів-гінекологів (11.00, обласний діагностично-консультативний центр).

19 жовтня

Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

19 жовтня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Омаргалієвим К.С. (15.00–17.00).

19 жовтня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про стан виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року; про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році (9.30).

20 жовтня

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації Овчаренком С.М. (9.00–10.00).

20 жовтня

Поновлення роботи пленарного засідання шістнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання (10.00, сесійна зала Будинку рад).

20 жовтня

Сімнадцята сесія обласної ради: питання управління майном обласної комунальної власності; про хід виконання рішення обласної ради від 25.03.2016 №4-6/VIІ «Про Програму забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції в області на 2016–2020 роки» (сесійна зала Будинку рад).

20 жовтня

Обласна науково-практична конференція на тему «Сучасні методи лікування важких форм псоріатичної хвороби» (10.00, обласний шкірно-венерологічний диспансер).

20 жовтня

Семінар-нарада лікарів-неврологів (10.00, обласний діагностично-консультативний центр).

20 жовтня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Перспективи розвитку сімейної медицини в Черкаській області» (10.00, Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги).

20 жовтня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання неврології. Імуноглобулінотерапія при захворюваннях нервової системи. Сучасні погляди на лікування гострого порушення мозкового кровообігу» (11.00, обласний діагностично-консультативний центр).

20 жовтня

Обласний науково-методичний семінар «Актуальність проблеми фінансово-економічного виховання в сучасному світі» (м. Умань).

20 жовтня

Засідання колегії Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації: про підсумки економічного
і соціального розвитку району та виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2017 року; про заходи щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин, детінізації економіки та забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати; про хід виконання програми профілактики злочинності
в районі на 2016–2021 роки впродовж 9 місяців 2017 року; про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Зарічанської сільської  ради; про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді влітку 2017 року; про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району (10.00).

20 жовтня

Сесія Звенигородської районної ради: про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про внесення змін
до районної програми «Шкільний автобус» на 2016–2017 роки (10.00).

22 жовтня

Заключний концерт переможців регіональних оглядів-конкурсів в рамках Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» (м. Черкаси).

Поширити в соц. мережах

Share to Google Plus

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.