Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 8 по 14 жовтня 2018 року

8 жовтня

Засідання колегії Звенигородської райдержадміністрації: про готовність до проведення опалювального сезону; про виконання програми будівництва та ремонту автомобільних доріг; щодо поводження з твердими побутовими відходами; про підсумки організації і проведення літнього відпочинку і оздоровлення дітей району в 2018 році (10.30).

8 жовтня

Сесія Уманської міської ради: про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік (15.00).

8–14 жовтня

Книжково-ілюстративна виставка до Дня українського  козацтва «Безсмертя козацької звитяги» (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

8–14 жовтня

Виставка до Дня Українського козацтва та Дня захисника України (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

8–14 жовтня

Заходи до Дня захисника України: вечір-зустріч «Воїни світла» у серці України, книжкова виставка «Дух козаків у нащадках живе» (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

9 жовтня

Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації Ткаченком Ю.О. (10.00–13.00).

9 жовтня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації).

9 жовтня

Тематичний короткостроковий семінар «Запобігання та протидія проявам корупції» для керівників та спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

9 жовтня

Засідання клініко-експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації (11.00).

9 жовтня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова англійська мова у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, апарату обласної ради (14,15, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

9 жовтня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

9 жовтня

Сесія Смілянської міської ради: про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку міста
за І півріччя 2018 року (11.00).

10 жовтня

Нарада щодо стану реконструкції приміщення комунального закладу «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» (Департамент культури та взаємозв’язків
з громадськістю облдержадміністрації
).

10 жовтня

Нарада з приводу введення ДБН Б.2.2-12:2018 (11.00, мала сесійна зала Будинку рад, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

10 жовтня

Обласний залік Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіозв’язку до Дня захисника України (заклади позашкільної освіти області, управління освіти і науки облдержадміністрації).

10 жовтня

Засідання медичної ради стоматологічної служби області щодо стану надання стоматологічної допомоги в Золотоніському, Маньківському і Тальнівському районах (11.00, обласна стоматологічна поліклініка, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

10 жовтня

Обласна науково-практична конференція «Клінічні паралелі сумісної ефективної роботи онкологічної служби та медичних фахівців первинної і вторинної ланок системи охорони здоров’я з метою вчасної діагностики злоякісних новоутворень жіночої репродуктивної системи та лімфопроліферативних захворювань» (10.00, обласний онкологічний диспансер, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

10 жовтня

Семінар на тему: «Лікування захворювань пародонту» (13.00, обласна стоматологічна поліклініка, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

10 жовтня

Засідання колегії Катеринопільської райдержадміністрації: про стан готовності закладів бюджетної сфери району
до безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року; про стан готовності служб, органів місцевого самоврядування району до дій на можливі надзвичайні ситуації та аварій на об’єктах життєзабезпечення та забезпечення належного соціального супроводу незахищених категорій громадян району в зимовий період 2018/2019 року (9.00).

11 жовтня

Черкаський міжнародний економічний форум – 2018 (9.00, ДП «Автоскладальний завод № 2» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

11 жовтня

Нарада з питань підготовки до відзначення Дня захисника України (Департамент культури та взаємозв’язків
з громадськістю облдержадміністрації
).

11 жовтня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Депресивні розлади. Діагностика та лікування» (10.00, обласна психіатрична лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

11 жовтня

Засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради: питання життєдіяльності міста (14.30).

11 жовтня

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради: питання життєдіяльності міста (14.30).

12 жовтня

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Ковалем В. В. (9.00–13.00).

12 жовтня

Обласна науково-практична конференція з актуальних питань анестезіології та інтенсивної терапії (10.00, обласна лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

12 жовтня

Виїзний семінар з питань реформування соціальних послуг (м. Кам’янка, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

12 жовтня

Військово-патріотична гра «Гей, джуро, ставай до бою!» (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

12 жовтня

Виставка творів черкаських митців до Дня художника
та 40-річчя Черкаської обласної організації Національної спілки художників України (обласна бібліотека для дітей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

13 жовтня

Заходи до Дня захисника України (райони та міста області).

13 жовтня

Нарада з питань ремонту автомобільних доріг (10.00, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

13–14 жовтня

Відкритий Кубок Черкаської області з таеквондо ІТФ серед дітей та юнаків (м. Черкаси, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

14 жовтня

Заходи з нагоди Дня захисника України (9.00, м. Чигирин, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.