Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 6 по 12 липня 2020 року

6 липня

Прес-конференція голови облдержадміністрації Р. М. Боднара за результатами роботи у червні 2020 р. (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Управління комунікацій облдержадміністрації).

6 липня

Обласні спортивні заходи для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання» (м. Черкаси, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

6 липня

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання: іспанська, німецька, французька мови (пункти проведення ЗНО, Управління освіти і науки облдержадміністрації).

6–11 липня

Всеукраїнський фестиваль класичної музики «Кам’янка-MUZIKFEST» (Камʼянський державний історико-культурний заповідник, Управління культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації).

7 липня

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання: англійська мова (пункти проведення ЗНО, Управління освіти і науки облдержадміністрації).

7 липня

Засідання клініко-експертної комісії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації (15.00, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

8 липня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням Управління освіти і науки облдержадміністрації (15.00–17.00).

8 липня

Сесія Канівської районної ради: про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради; про внесення змін до програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів районної комунальної власності, апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації на 2016–2020 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік (10.00).

8–9 липня

Відкритий Чемпіонат області з художньої гімнастики (м. Черкаси, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

9 липня

Вебінар «Як залучити інвестиції в розвиток території» (10.30, к. 412, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

9 липня

Засідання громадської ради при облдержадміністрації (15.00, к. 340, Управління комунікацій облдержадміністрації).

9 липня

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (Управління цивільного захисту облдержадміністрації).

9 липня

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання: історія України (пункти проведення ЗНО, Управління освіти і науки облдержадміністрації).

10 липня

Засідання комісії облдержадміністрації з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян (9.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

10 липня

Засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями і об’єднаннями ветеранів, осіб з інвалідністю, для реалізації яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

10 липня

Проведення консультативного обговорення з питань розробки Угоди про взаємодію між Київською, Вінницькою, Житомирською і Черкаською областями та Держводагенгством України у сфері покращення гідрологічного та екологічного стану р. Рось (Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації).

10 липня

Обласний турнір з пляжного волейболу серед учасників бойових дій (м. Черкаси, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

10–12 липня

Кубок області з веслування на байдарках і каное (м. Умань, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

11 липня

Чемпіонат області з триатлону (акватлону) (м. Черкаси, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.