Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 10 грудня по 16 грудня 2018 року

10 грудня

Засідання колегії Звенигородської райдержадміністрації: про проект районного бюджету на 2019 рік; про стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв; про стан фінансування та здійснення робіт зі встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць на території району; про виконання районної цільової програми реформування системи закладів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2018 рік (9.00).

10 грудня

Особистий прийом громадян першим заступником голови обласної ради Тарасенком В. П. (10.00–12.00, 15.00–18.00).

10 грудня

Інформаційна сесія щодо участі у Програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг (11.00, мала сесійна зала Будинку рад, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

10 грудня

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фотоаматорів «Моя країна – Україна» (обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді, управління освіти і науки облдержадміністрації).

10–15 грудня

IІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (заклади загальної середньої освіти області, управління освіти і науки облдержадміністрації).

11 грудня

Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації Вельбівцем О. І. (10.00–13.00).

11 грудня

Урочисте нагородження переможців конкурсу малюнків на тему «Я і мої права» (10.00, Черкаський та Уманський обласні центри соціально психологічної реабілітації дітей, служба у справах дітей облдержадміністрації).

11 грудня

Нарада з питань утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в зимовий період (10.00, Будинок рад, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

11 грудня

Семінар на тему: «Особливості експорту та сертифікації товарів до ЄС» (10.30, готель «Оптіма», Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

11 грудня

Розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України в області: про завершення бюджетного 2018 року та початок 2019 року; про результати проведеної інвентаризації рахунків, активів і зобов’язань та результатів виконання бюджетів станом на 01.11.2018; про організацію роботи щодо переходу на централізовану модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів; про підсумки проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців органів Казначейства області (10.30, зала засідань обласної ради).

11 грудня

Засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

11 грудня

Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (11.00, прес-центр облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

11 грудня

Засідання клініко-експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації (11.00, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

11 грудня

Фінал обласної ліги КВН (18.30, ПК «Дружба народів», управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

11 грудня

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми, управління освіти і науки облдержадміністрації).

11 грудня

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки  «Український сувенір» (обласний центр роботи
з обдарованими дітьми, управління освіти і науки облдержадміністрації).

11–13 грудня

Тематичний короткостроковий семінар «Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування» для головних бухгалтерів районних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

11, 13 грудня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

12 грудня

Засідання колегії Городищенської райдержадміністрації: про стан виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»; про виконання районної програми «Турбота на 2016–2020 роки»; про стан виплати орендної плати земельних часток (паїв) та укладення договорів з орендарями; про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти району у 2019 році; про кадрове забезпечення закладів освіти Городищенської районної ради з інклюзивним навчанням посадами асистентів вчителів (9.00).

12 грудня

Засідання колегії Канівської райдержадміністрації: про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 11 місяців 2018 року; про проект районного бюджету на 2019 рік; про стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв; про стан медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (9.00).

12 грудня

Засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради (10.00, Будинок рад, к. 434).

12 грудня

Засідання конкурсного комітету з визначення переможців на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (10.00, Будинок рад, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

12 грудня

Семінар-нарада з працівниками фінансово-економічної служби ЛПУ області з актуальних питань бухгалтерського обліку та економічної діяльності, закупівлі товарів і послуг за бюджетні кошти (11.00, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

12 грудня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (15.00–17.00).

12 грудня

Засідання обласної комісії з питань евакуації (управління цивільного захисту облдержадміністрації).

12 грудня

Обласний семінар-практикум «Інклюзивне навчання: організаційно-педагогічні та соціально-психологічні аспекти» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

13 грудня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділове українське мовлення у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (9.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

13 грудня

Сесія Черкаської міської ради: галузеві та земельні питання (10.00).

13 грудня

Засідання ради облдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

13 грудня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (14.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

13 грудня

Засідання виконкому Уманської міської ради: питання життєдіяльності міста (14.30).

14 грудня

Засідання колегії служби у справах дітей облдержадміністрації: про стан роботи служби у справах дітей Тальнівської райдержадміністрації щодо усиновлення дітей (10.00, Черкаський обласний центр соціально психологічної реабілітації дітей, служба у справах дітей облдержадміністрації).

14 грудня

Засідання колегії Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації: про підсумки економічного і соціального розвитку району та проект програми економічного та соціального розвитку на 2019 рік; про легалізацію заробітної плати, детінізацію зайнятості населення, збільшення надходження єдиного внеску, погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України; про роботу органів виконавчої влади району впродовж 11 місяців 2018 року щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення (10.00).

14 грудня

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (Соборний парк, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

14 грудня

Урочисті заходи з нагоди Дня визволення м. Черкаси від нацистських окупантів (Пагорб Слави, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

15–16 грудня

Чемпіонат області з важкої атлетики (м. Черкаси, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

16 грудня

Проміжні вибори депутата Чорнобаївської селищної ради.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.