Анонси

ПЕРЕЛІК основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 19 по 25 серпня 2019 року

19 серпня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (10.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19 серпня

Засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19 серпня

Сесія Ватутінської міської ради: про внесення змін до міського бюджету; про внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства (10.00).

19–23 серпня

Семінари-практикуми для вчителів початкових класів (Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

19–24 серпня

Симпозіум майстрів народного мистецтва «Холодний яр – 2019» (Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20 серпня

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (управління цивільного захисту облдержадміністрації).

20 серпня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

20–21 серпня

Семінар-практикум «Завдання та основні напрями роботи інклюзивно-ресурсного центру в умовах реформування освіти» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

20–21 серпня

Навчальні семінари-тренінги для вчителів початкових класів, які у 2019–2020 навчальному році будуть працювати за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

21 серпня

Засідання колегії Городищенської райдержадміністрації: про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2019 року; про підсумки виконання бюджету району за I півріччя 2019 року та завдання з його виконання у III кварталі 2019 року; про готовність закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період; про підсумки роботи райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян за I півріччя 2019 року; про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району за I півріччя 2019 року (10.00).

21 серпня

Позачергова сесія Чигиринської районної ради: про надання дозволу на передачу в оренду майна районної комунальної власності; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень Чигиринської об’єднаної територіальної громади (10.00).

22 серпня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

22 серпня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (15.00–17.00).

22 серпня

Нарада щодо координації діяльності в галузі охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації).

22 серпня

Засідання колегії Кам’янської райдержадміністрації: про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями; про хід виконання програми забезпечення правопорядку в районі на 2016–2020 роки (10.00).

22 серпня

Засідання колегії Маньківської райдержадміністрації: про підсумки економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2019 року; про підсумки виконання бюджету району за I півріччя 2019 року та завдання щодо його виконання за 9 місяців 2019 року; про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року (10.00).

22 серпня

Засідання колегії Чорнобаївської райдержадміністрації: про функціонування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради в умовах реформування медичної галузі; про стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року (10.30).

22 серпня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про виконання міського бюджету за 6 місяців 2019 року; про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах міської ради, її виконавчому комітеті за І півріччя 2019 року; про розгляд звернень громадян за І півріччя 2019 року (10.00).

22 серпня

Засідання виконкому Уманської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (14.30).

22 серпня

Сесія Монастирищенської районної ради: про хід виконання програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, загального користування місцевого значення району на 2016–2020 роки; про створення комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська районна лікарня»; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

22 серпня

Підсумковий конкурс обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» (обласна бібліотека для дітей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 серпня

Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу патріотичних відеороликів у жанрі соціальної реклами «Синьо-жовте кіно» та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну» (обласна бібліотека для дітей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 серпня

Засідання координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО в області (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Висоцьким Т. М. (9.00–13.00).

23 серпня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

23 серпня

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України (Соборна площа, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Закриття симпозіуму майстрів народного мистецтва «Холодний яр – 2019» (14.00, Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 серпня

Засідання колегії Чигиринської райдержадміністрації: про стан утримання та виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників; про діяльність закладів культури району в I півріччі та основні напрями роботи у II півріччі 2019 року (10.00).

23 серпня

Сесія Звенигородської районної ради: про виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року (10.00).

23 серпня

Сесія Тальнівської районної ради: про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2019 року; про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про програму правової освіти населення району на 2019–2020 роки (10.00).

24 серпня

Регіональне обласне свято «Мистецька толока» (Білозірська ОТГ, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.