Анонси

ПЕРЕЛІК основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 17 по 23 червня 2019 року

18 червня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

18 червня

Засідання клініко-експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації (15.00, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 червня

Обласне фольклорне дійство «Ой, ти, Трійце, зелен-свято!» (Смілянський район, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

18 червня

Урочисте відкриття обласного дитячого оздоровчого табору «Мрія» (м. Черкаси, управління освіти і науки облдержадміністрації).

18 червня

Сесія Тальнівської районної ради: про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

18–21 червня

Обласний (заочний) етап Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення «Веселка» (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, управління освіти і науки облдержадміністрації).

18–21 червня

Обласний семінар-тренінг для лікарів та молодших медичних спеціалістів закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу з питань первинного статистичного обліку   та обробки медичної документації з використанням сучасних Міжнародних класифікацій, у т.ч. ІСРС-2-Е (10.00, обласний центр медичної статистики, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18, 21 червня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19 червня

Прийом сільських і селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

19 червня

Засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (11.00, к. 340, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

19 червня

Робоча зустріч по доопрацюванню перспективного плану формування територій громад Черкаської області та обговоренню проблемних питань ОТГ – Шполянський район (12.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

19 червня

Робоча зустріч по доопрацюванню перспективного плану формування територій громад Черкаської області та обговоренню проблемних питань ОТГ – Катеринопільський район (14.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

19 червня

Зустріч голови облдержадміністрації Вельбівця О. І. з представниками компанії APTIV (прес-центр облдержадміністрації, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

19–21 червня

Тематичний короткостроковий семінар «Реалізація молодіжної політики в області. Організація національно-патріотичного виховання» для працівників з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

20 червня

Науково-практична конференція «Медико-психологічна допомога при психічних розладах у дітей» (10.30, обласний психоневрологічний диспансер, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

20 червня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

20 червня

Засідання колегії облдержадміністрації: про стан виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів освіти області; про хід проведення оздоровчої кампанії в області (10.00, сесійна зала Будинку рад).

20 червня

Розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України в області: про дотримання територіальними органами Державної казначейської служби України в області вимог нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки; про казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного і місцевих бюджетів при здійсненні капітальних видатків; про документування управлінської діяльності в територіальних органах Державної казначейської служби України в області (11.00, актова зала Головного управління Державної казначейської служби України в області).

20 червня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області управління цивільного захисту облдержадміністрації (15.00–17.00).

20 червня

Семінар для директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти: «Професійний розвиток керівника – запорука успішності закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

20 червня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період (10.00).

20 червня

Сесія Смілянської районної ради: про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року; про програму територіальної оборони району на 2019–2023 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

21 червня

Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (Пагорб Слави, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 червня

Продовження роботи другого пленарного засідання тридцятої сесії обласної ради сьомого скликання (10.00, сесійна зала Будинку рад).

21 червня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Омаргалієвим К. С. (15.00–17.00).

21 червня

Сесія Городищенської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про хід виконання районної програми «Турбота» на 2016–2020 роки (10.00).

21 червня

Сесія Лисянської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про внесення змін до програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017–2020 роки; про районну програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у районі на 2019–2020 роки; про інформацію начальника Лисянського ВП Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Лисянського району (10.00).

21 червня

Сесія Уманської районної ради: про виконання районної програми підтримки і стимулювання талановитої молоді Уманщини на 2016–2020 роки; про організацію оздоровлення дітей, учнівської молоді влітку 2019 року; про роботу Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про інформацію керівника Уманської місцевої прокуратури про результати роботи на території Уманського району (10.00).

21 червня

Сесія Чорнобаївської районної ради: про внесення змін до  районного бюджету району на 2019 рік; про хід виконання районних програм; про затвердження районних програм; про внесення змін до районних програм (10.00).

21 червня

Сесія Золотоніської міської ради: про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік; земельні питання; питання господарської діяльності (16.30).

21–23 червня

Літературно-мистецький фестиваль «Тараса пензлі оживають» (с. Шевченкове Звенигородського району, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.