Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитисяв Черкаській області
з 13 по 19 січня 2019 року

13 січня

Особистий прийом громадян першим заступником голови обласної ради Тарасенком В. П. (10.00–12.00).

13–15 січня

Навчальний семінар-тренінг «Робота зі складними випадками у закладі освіти» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

13–17 січня

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (9.00, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

13–17 січня

Дні відкритих дверей у закладах професійної (професійної-технічної) освіти області (Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

13–19 січня

Стаціонарні виставки «Україна – понад усе!», «Іноземні нагороди та значки із фалеристичної колекції Заповідника», «День був важким. Фронтові будні на живописних полотнах», «Живопис та графіка Вадима Нелепа», «Палка любов до рідної землі на полотнах митців Корсунщини», «Неповторний світ вишивки на традиційному українському рушнику» (Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

14 січня

Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації Боднарем Р. М. (15.00–18.00).

14 січня

Різдвяне вертепне дійство (18.30, Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

14 січня

Книжково-ілюстративна виставка «Відроджувач національного мистецтва» до 165-річчя від дня народження Опанаса Сластіона (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

15 січня

Сесія Смілянської районної ради: про зміни до районного бюджету на 2020 рік (10.00).

15 січня

Презентація книжкової виставки «День Мартіна Лютера Кінга» (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

15, 16 січня

Семінар «Соціальна робота в громадах» (Іваньківська ОТГ, Буцька ОТГ Маньківського району, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

16 січня

Координаційна нарада з обласними федераціями з видів спорту про підсумки 2019 року та обговорення підготовки до проведення «Спортивного Сузір’я – 2019» (10.00, обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

16 січня

Засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради (11.00, к. 434 Будинку рад).

16 січня

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

16 січня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Карманніком Р. В. (15.00–17.00).

16 січня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (15.00–17.00).

16 січня

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (9.00, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, Департамент освіти і науки облдержадміністрації).

16 січня

Нарада щодо внесення змін до обласної Програми охорони навколишнього природного середовища (Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації).

16–19 січня

Виставка живопису Лариси Дем’янишиної (м. Одеса) (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

17 січня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

17 січня

Засідання робочої групи облдержадміністрації з питань природоохоронних заходів (Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації).

17 січня

Презентація виставки «Барви Петриківки» за підсумками роботи школи Петриківського розпису (16.00, обласний краєзнавчий музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

17–19 січня

Виставка графіки Володимира Вовчка (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

18 січня

Творчий вечір до 80-річчя народного артиста України Олександра Стадника «Піснею збувається життя» (обласна філармонія, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

19 січня

Різдвяне вертепне дійство (17.00, Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

19 січня

Книжкова виставка «Батько сучасної психологічної прози» до 210-річчя від дня народження Е. По, американського письменника (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.