Анонси

ПЕРЕЛІК основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 15 по 21 квітня 2019 року

15 квітня

Чемпіонат КВН: І тур чемпіонату Черкаської молодіжної обласної ліги КВН (Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

15 квітня

Засідання колегії Драбівської райдержадміністрації: про стан соціально-економічного розвитку району, виконання бюджету району у І кварталі 2019 року; про роботу виконкомів органів місцевого самоврядування щодо поліпшення рівня благоустрою населених пунктів; про реалізацію пріоритетних завдань у сфері загальної середньої освіти (10.00).

15–17 квітня

Тематичний короткостроковий семінар «Основні завдання органів Пенсійного фонду України щодо виплати пенсій» для керівників, спеціалістів з питань виплати пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в області (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

15–19 квітня

Семінари-тренінги для фахівців, якими здійснюється нагляд за призначенням, перерахунками та виплатою пенсій органами Пенсійного Фонду України в області (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

16 квітня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

16 квітня

Засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації: про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року; про  забезпечення культурно-мистецького та бібліотечного обслуговування жителів району; про виконання районної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016–2018 роки; про хід виконання районної програми профілактики та протидії злочинності на 2016–2020 роки; про діяльність постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами; про утилізацію або вивезення з підконтрольної території непридатних пестицидів; про благоустрій території району; про виконання делегованих повноважень  виконкомами Лісівської та Легедзинської сільських рад (9.00).

16–19 квітня

Відкритий чемпіонат області зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (м. Умань, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

16, 20, 20–21 квітня

Реалізація конкурсних проектів, пропозицій громадських організацій, ініціативних груп (м. Золотоноша, м. Черкаси, м. Умань, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

17 квітня

Прийом сільських та селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

17 квітня

Обласна науково-практична конференція  на тему: «Медико-соціальні наслідки Чорнобильської катастрофи» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

17 квітня

Обласна конференція лікарів-інфекціоністів на тему: «Проблемні питання інфекційної захворюваності» (10.00, Черкаська міська інфекційна лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

17 квітня

Проведення круглого столу за участю представників громадських організацій, що опікуються проблемами чорнобильців (11.00, зал засідань облдержадміністрації, к. 340, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

17 квітня

Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (11.00, прес-центр облдержадміністрації, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

17 квітня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова англійська мова у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.15, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

17 квітня

Нарада щодо стану реконструкції приміщення комунального закладу «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка» (Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

17 квітня

Заходи з нагоди Дня пожежної охорони (управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області).

17 квітня

Засідання колегії Городищенської райдержадміністрації: про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року; про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2019 року; про організацію роботи щодо вдосконалення вимог Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (10.00).

17 квітня

Засідання виконкому Канівської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (10.00).

17 квітня

Сесія Золотоніської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про виконання програми безоплатної правової допомоги населенню району на 2018–2020 роки; про стан медичного обслуговування населення на території району; про внесення змін до програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією району на 2019–2020 роки (10.00).

17–19 квітня

Тематичний короткостроковий семінар «Сучасна економічна політика України: проблеми та стратегія розвитку» для працівників відділів економічного розвитку райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

18 квітня

Науково-практична конференція на тему: «День аритмології на Черкащині» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 квітня

Обласна науково-практична конференція лікарів-педіатрів (11.00, обласна дитяча лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

18 квітня

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

18 квітня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області управління цивільного захисту облдержадміністрації (15.00–17.00).

18 квітня

ІІ етап обласної олімпіади з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів (Корсунь-Шевченківський навчально-реабілітаційний центр «Надія», управління освіти і науки облдержадміністрації).

18 квітня

Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «Колосок» (управління освіти і науки облдержадміністрації).

18 квітня

Заходи до Дня пам’яток історії та культури (обласний краєзнавчий музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

18 квітня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про підсумки проведення опалювального сезону; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року (10.00).

18–19 квітня

Тематичний короткостроковий семінар «Реформування галузі освіти. Впровадження «Нової української школи» для працівників відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

19 квітня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19 квітня

Засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації: про стан розвитку позашкільної освіти в області; про стан організації навчання та перевірки знань з охорони праці, безпеки життєдіяльності керівників органів управління освітою, закладів освіти області; про стан виконання обласної програми підтримки української мови в області на 2017–2020 роки (11.00, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

19 квітня

Науково-практична конференція на тему: «Сучасні аспекти лікування судинно-мозкової патології» (11.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 квітня

Нарада керівників органів управління освітою (14.00, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

19 квітня

Обласний семінар-стажування для керівників колективів інструментального жанру (Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

19 квітня

Сесія Городищенської районної ради: про районну програму фінансової підтримки з поліпшення матеріально-технічної бази Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на 2019-2020 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

19 квітня

Сесія Драбівської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

20 квітня

Фінал відкритого чемпіонату області з волейболу серед дівчат (м. Черкаси, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

20 квітня

Проведення Дня довкілля (Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

20–21 квітня

Фінальні змагання особистого чемпіонату області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат (м. Умань, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21 квітня

Вибори Президента України. Повторне голосування з виборів Президента України.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.