Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 26 червня по 2 липня 2017 року

26 червня

Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації Ткаченком Ю.О. (17.00–20.00).

26 червня

Вручення грамот переможцям обласної премії для молоді за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики в області до Міжнародного дня молоді.

26–30 червня

Засідання оперативного штабу області для координації роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури.

26–30 червня

Книжкові виставки до Дня Конституції України «Конституція України – оберіг державності та демократії», «Конституція – головний чинник стабільності держави» (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

26–30 червня

Урочисті заходи, присвячені врученню документів про повну загальну середню освіту (загальноосвітні навчальні заклади області).

27 червня

Урочисті заходи до 21-ї річниці Конституції України (10.00, площа біля Черкаського державного технологічного університету).

27 червня

Науково-практичний семінар «Підсумки проведення весняно-польових робіт та підготовка до збирання урожаю 2017 року»  (10.00, с. Холоднянське Смілянського району, Черкаська державна сільськогосподарська дослідна станція ННЦ «Інститут землеробства НААН»).

27 червня

Семінар-навчання для працівників підвідомчих установ Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації на тему: «Особливості перебігу захворювання на ВІЛ та туберкульоз. Профілактика та супровід» (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

27 червня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

27 червня

Нарада стосовно виконання природоохоронних заходів в області.

27 червня

Засідання комісії з проведення щорічного екологічного конкурсу «Україна в стилі ЕКО» (15.30, к. 340).

27 червня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

27 червня

Засідання колегії Чигиринської райдержадміністрації: про проект програми з охорони і підвищення родючості ґрунтів району «Родючість 2017–2020»; про погодження проекту змін до районної програми «Територіальна оборона» на 2017–2018 роки; про додержання антикорупційного законодавства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування; про роботу виконкомів Боровицької та Трушівської сільських рад по виконанню делегованих повноважень (10.00).

27 червня

Сесія Черкаської міської ради: галузеві та земельні питання (10.00).

27 червня

Сесія Смілянської міської ради: про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2017 року (11.00).

27 червня

Сесія Корсунь-Шевченківської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року; про звернення депутатів районної ради (10.00).

27 червня

Сесія Христинівської районної ради: про внесення доповнень до програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік; про внесення доповнень до районної програми «Інноваційні школи Христинівщини» на період до 2020 року; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про районну програму «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної  податкової інспекції  ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету  Христинівського району на 2017 рік» (9.00).

27 червня – 3 липня

Чемпіонат України з судномодельного спорту (оздоровчо-розважальний комплекс «Бочка»).

28 червня

Музейний день народовладдя «Конституція моєї Батьківщини», присвячений 21-й річниці з часу прийняття Конституції України (обласний краєзнавчий музей).

28 червня

Відкриття виставки «Конституція моєї Батьківщини» (обласний краєзнавчий музей).

29 червня

Засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації: про стан готовності медичних закладів Драбівського, Золотоніського та Монастирищенського районів до роботи в умовах епідускладнень з холери та інших карантинних інфекцій; про порядок оформлення медичних документів з метою встановлення ступеня стійкої втрати працездатності учасників та постраждалих внаслідок АТО, вимушених переселенців та виконання заходів з реабілітації; про стан надання медичної допомоги учасникам АТО в медичних установах Христинівського та Уманського районів; про стан ефективності надання екстреної медичної допомоги населенню області за останні 3 роки; про стан заходів з удосконалення діяльності закладів охорони здоров’я області з питань формування здорового способу життя, гігієнічного виховання населення в Золотоніському, Уманському Катеринопільському та Монастирищенському районах (10.00, обласний діагностично-консультативний центр).

29 червня

Засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: про стан призначення та перерахунку субсидій в області; про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, призначених документами органів влади вищого рівня, запитами та зверненнями народних депутатів України, власних рішень у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, управліннях праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських рад; про переоформлення автомобілів після смерті інваліда; про безоплатну передачу у власність інваліда автомобіля, термін експлуатації якого більший ніж 10 років; про влаштування до будинку-інтернату (10.00).

29 червня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

29 червня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

29 червня

Закриття концертного сезону обласної філармонії (обласна філармонія).

29 червня

Сесія Ватутінської міської ради: про внесення змін до міського бюджету; про обрання секретаря міської ради; про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року; про місцеві податки та збори в місті на 2018 рік; про внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста на 2017 рік (10.00).

29–30 червня

Обласний конкурс з образотворчого мистецтва для обдарованих дітей та молоді «Таланти твої, Черкащино» (с. Свидівок Черкаського району).

30 червня

Засідання регіональної комісії з питань надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

30 червня

Засідання координаційної ради учасників АТО в області (15.00, к. 340).

30 червня

Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (11.00).

30 червня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

30 червня

Засідання колегії Монастирищенської райдержадміністрації: про роботу центру з надання допомоги воїнам АТО та членам їх сімей; про роботу виконкомів місцевих рад сіл Халаїдове, Дібрівка щодо забезпечення реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади; про забезпечення збереження архівних документів у виконкомах місцевих рад, організаціях, установах та підприємствах району (10.00).

30 червня

Засідання колегії Драбівської райдержадміністрації: про хід реалізації заходів районної комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016–2017 роки; про стан виплати в районі пенсій, виконання планових завдань з власних надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та заходи щодо погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та погашення податкової заборгованості; про стан дотримання державних гарантій у сфері оплати праці на підприємствах, установах та організаціях району; про роботу виконавчих комітетів Драбове-Барятинської та Митлашівської сільських рад щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади (10.00).

30 червня

Сесія Лисянської районної ради: звіт голови райдержадміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень; про районну комплексну програму забезпечення функціонування та розвитку ветеринарної медицини в районі на 2017–2020 роки; про районну програму правової освіти та розширення доступу до безоплатної правової допомоги населення району на 2017–2018 роки (10.00).

1 липня

Книжкова виставка до Дня архітектури України (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

Поширити в соц. мережах

Share to Google Plus

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.