Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з
18 по 24 червня 2018 року

18 червня

Координаційна нарада в режимі селекторного зв’язку з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, міськими головами, головами об’єднаних територіальних громад: про екстрену медичну допомогу в області; про діяльність закладів культури в області в умовах децентралізації; про основні порушення в роботі органів містобудування та архітектури під час прийняття рішень у сфері містобудівної діяльності та шляхи їх усунення (9.00).

18 червня

Виставка-пам’ять до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні «Пам’ять тривожить душу» (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

18 червня

Продовження роботи п’ятдесят шостого пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради: земельні та галузеві питання (10.00).

18–20 червня

ΙΙ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (обласний центр науково-технічної творчості, управління освіти і науки  облдержадміністрації).

18–23 червня

Організація роботи обласного навчально-відпочинкового табору для обдарованих дітей «Мальва» (обласний центр науково-технічної творчості, управління освіти і науки  облдержадміністрації).

19 червня

Засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації: про проведення конкурсу щодо визначення опорних шкіл району; про стан виконання доручення  облдержадміністрації від 31.05.2010 № 38-Д «Про виплату заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального розміру на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності»; про хід виконання районної програми профілактики та протидії злочинності на 2016–2020 роки (9.00).

19 червня

Сесія Маньківської районної ради: про стан виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015–2018 роки; про програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018–2020 роки; про районну програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету району на 2018 рік; про внесення змін до районних програм; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (10.00).

19 червня

Сесія Монастирищенської районної ради: про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; про програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в районі на 2018–2021 роки; про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року (10.00).

19 червня

Виставка Р. Федини та  Н. Федини до Дня Конституції України «Україна у променях сонця» (обласний художній музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

19–20 червня

Тренінг «Літня школа бібліотекаря» з бібліотекарями районної та сільської ланки Жашківського, Монастирищенського, Уманського, Христинівського,  Чорнобаївського районів (с. Родниківка Уманського району, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

20 червня

Засідання комітету з питань визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу
з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (10.00, к. 340, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

20 червня

Прийом сільських і селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

20 червня

Засідання регіональної комісії з питань надання державної допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів (11.00, прес-центр облдержадміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

20 червня

Обговорення з питань розробки рекомендацій щодо зайнятості молоді (11.00, прес-центр облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

20 червня

Засідання обласної протиракової комісії (11.00, обласний онкологічний диспансер, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

20 червня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (15.00–17.00).

20–24 червня

Коментована книжково-ілюстративна виставка
з мультимедійним супроводом «Конституція України: вивчай, знай, поважай» та зустріч із дружиною М. Сироти  І. Сиротою «Портрет політика на тлі сьогодення» (обласна універсальна наукова бібліотека імені Т. Шевченка, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 червня

Засідання ради облдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

21 червня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Омаргалієвим К. С. (15.00–17.00).

21 червня

Нагородження переможців обласної премії для молоді за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики з нагоди Дня молоді (м. Черкаси, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21 червня

Нарада щодо обмеження руху для великовагових транспортних засобів на період підвищених температурних показників повітря (Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

21 червня

Обласна науково-практична конференція для лікарів-педіатрів (11.00, обласна дитяча лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 червня

Обласна науково-практична конференція акушерів-гінекологів (10.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 червня

Концерт тріо «Аріана» до Дня молоді (18.00, обласна філармонія, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 червня

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про внесення змін до міського бюджету; про виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період; про схвалення проекту програми покращення якості надання адміністративних послуг (10.00).

21 червня

Сесія Золотоніської районної ради: про результати роботи на території району правоохоронних органів по забезпеченню законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку; про стан надання населенню району послуг з газо- і електропостачання та порядок нарахування плати за фактично спожиті енергоносії; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (10.00).

21–24 червня

Чемпіонат України з кінного спорту з подолання перешкод (серед дорослих) (м. Жашків, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

22 червня

Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (9.30, Пагорб Слави, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 червня

Меморіальні заходи у зв’язку з перепохованням останків загиблих воїнів під час Другої світової війни (11.00, цвинтар с. Геронимівка Черкаського району).

22 червня

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Ковалем В. В. (10.00–13.00).

22 червня

Науково-практичний семінар «Підсумки проведення весняно-польових робіт та підготовки проведення жнивної компанії в області» (10.00, с. Холоднянське Смілянського району, Черкаська державна сільськогосподарська дослідна станція ННЦ «Інститут землеробства НААН»).

22 червня

Лекція «Участь черкащан в оборонних боях 1941 року» та виставка «Завтра була війна» (обласний краєзнавчий музей, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

22 червня

Обласна науково-практична конференція офтальмологів на тему: «Актуальні питання офтальмології» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

22 червня

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у районах та містах області.

22 червня

Сесія Драбівської районної ради: звіт голови райдержадміністрації про виконання програми економічного і соціально-культурного розвитку району та делегованих районною радою повноважень; звіти головних розпорядників бюджетних коштів про використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування районних програм у 2017 році; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (10.00).

23 червня

Заходи з нагоди Дня державної служби.

23 червня

Етнографічне свято «Купайло в Легедзиному» (с. Легедзине Тальнівського району, ДІКЗ «Трипільська культура», Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

23 червня

Нарада з питань підготовки до Дня Конституції України (Департамент культури та взаємозв’язків
з громадськістю облдержадміністрації
).

23 червня

Благодійний концерт «Україна – Європа!» (10.00, м. Черкаси, с-ще Оршанець, Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора І. Момота, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

24 червня

ІІ обласне фольклорне свято «Маріїні скарби» (10.30, м. Монастирище, Департамент культури та взаємозв’язків
з громадськістю облдержадміністрації
).

24 червня

Заходи з нагоди Дня молоді у районах та містах області.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.