Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 19 по 25 лютого 2017 року

19 лютого

Координаційна нарада в режимі селекторного зв’язку з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, міськими головами, головами об’єднаних територіальних громад: про виконання обласних програм в галузі сільського господарства; про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад на території області; про роботу органів виконавчої влади області щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2017 році (9.00).

19 лютого

Відкриття профілактичних скринінгових центрів «Здоров’я жінки» у Звенигородській та Уманській центральних районних лікарнях.

19 лютого

Мистецька година «Революція Гідності у кіно, музиці та на полотнах художників» до Дня Героїв Небесної Сотні (12.45, обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка).

19 лютого

Вечір-реквієм, присвячений пам’яті Небесної сотні «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя» (18.00, обласна філармонія).

19 лютого

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

19–23 лютого

Кущові семінарські заняття з питань порядку надання пільг окремим категоріям громадян (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19–24 лютого

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професій «Муляр», «Електрозварник ручного зварювання», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Кравець», «Продавець продовольчих товарів», «Столяр будівельний».

19–25 лютого

Виставка портретів загиблих Героїв Небесної Сотні, уродженців Черкащини (обласний художній музей).

20 лютого

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні (10.00, Площа Слави).

20 лютого

Тематичний короткостроковий семінар «Реформування земельних відносин на ринкових засадах» для спеціалістів-землевпорядників сільських, селищних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

20 лютого

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

20 лютого

Зустріч голови облдержадміністрації Ткаченка Ю.О. з профспілковим активом області (14.00, вул. Б. Вишневецького, 18).

20 лютого

Літературний вечір «Іменем Василя Симоненка пошановані» (15.00, обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка).

20 лютого

Засідання комісії з розвитку туристичної галузі області (16.00, к. 318).

20 лютого

Засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (к. 340).

20 лютого

Книжково-ілюстративна виставка з мультимедійним супроводом «Реквієм Небесній Сотні: пам’ять єднає» до Дня Героїв Небесної Сотні (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

20 лютого

Тематична екскурсія «Герої Небесної Сотні на захисті європейських цінностей» та демонстрація документального фільму «Небесна Сотня» (обласний краєзнавчий музей).

20 лютого

Телемедична конференція «Української школи атопічного дерматиту» на тему: «Імунологічні аспекти сучасної дерматології» (11.00, обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів).

20 лютого

Публічний звіт голови Драбівської райдержадміністрації: про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2017 році (10.00).

20 лютого

Засідання колегії Драбівської райдержадміністрації: про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району, виконання бюджету району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік; про план заходів на 2018 рік щодо   виконання Програми розвитку закладів вторинної медичної  допомоги в районі на 2018–2020 роки; про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної та районної державних адміністрацій органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у 2017 році; про стан розвитку архівної справи в районі; про організацію роботи з персоналом в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації та дотримання законодавства про державну службу (11.00).

20–23 лютого

Інформаційно-просвітницька кампанія про суспільні проблеми під гаслами «Насильству немає виправдання!» та «Від ВІЛ більше не вмирають. Лікування – життя» (м. Черкаси, м. Золотоноша, м. Сміла, м. Золотоноша).

21 лютого

Обласна науково-практична конференція для лікарів-педіатрів на тему: «Раціональна фармакотерапія в педіатрії при комбінованих станах» (9.00, обласна дитяча лікарня).

21 лютого

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання терапевтичної служби області в
2017 році та перспективи розвитку на 2018 рік» (11.00, обласний діагностично-консультативний центр).

21 лютого

Прийом сільських та селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

21 лютого

Тематичний короткостроковий семінар «Управління персоналом у місцевих державних адміністраціях» для працівників служб управління персоналом місцевих державних адміністрацій (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

21 лютого

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.10, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

21 лютого

Нарада з вирішення актуальних питань автомобільних перевізників області та пільгових категорій громадян
(Федерація профспілок області).

21 лютого

Книжкова виставка «Благовісне слово рідної мови» до Міжнародного дня рідної мови (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

21 лютого

Сесія Корсунь-Шевченківської районної ради: про виконання районного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; про районну програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2018 році, та членів їх сімей; про районну програму збереженості документів Національного архівного фонду на 2018–2020 роки (10.00).

21 лютого

Сесія Золотоніської районної ради: про перспективний план роботи районної ради на 2018 рік; про програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік; про програму розвитку інформаційного простору району на 2018 рік; про виконання районного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (10.00).

21–22 лютого

Командно-штабні навчання з органами управління цивільного захисту Драбівської ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (смт Драбів).

21–23 лютого

Відкритий чемпіонат області з морського багатоборства (триборства) та акватлону (м. Черкаси).

22 лютого

Обласна науково-практична конференція на тему: «Психологічна допомога при ПТСР: досвід фахівців «Ізраїльська коаліція травми» (10.30, Черкаська міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка «Астра).

22 лютого

Засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: про підсумки роботи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, підпорядкованих організацій і установ у 2017 році та пріоритетні завдання на 2018 рік (11.00).

22 лютого

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Березанем Я.Г. (15.00–17.00).

22 лютого

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області управління освіти і науки облдержадміністрації (15.00–17.00).

22 лютого

Засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації (15.00, прес-центр облдержадміністрації).

22 лютого

Засідання колегії Кам’янської райдержадміністрації: про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 2017 рік; про проект програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік; про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення району на 2018 рік; про підсумки виконання районного бюджету за 2017 рік та завдання з його виконанням у І кварталі 2018 року; про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у
2018 році; про стан військового обліку в районі (10.00).

22 лютого

Засідання колегії Маньківської райдержадміністрації: про стан виконавської дисципліни в місцевих органах виконавчої влади району за 2017 рік; про роботу із зверненнями громадян у райдержадміністрації впродовж 2017 року (10.00).

22 лютого

Сесія Ватутінської міської ради: про виконання міського бюджету за 2017 рік; про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; про затвердження міської комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки), учасників АТО, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців добровольців на 2018–2022 роки (10.00).

22 лютого

Сесія Городищенської районної ради: про виконання програми економічного і соціального розвитку Городищенського району на 2017 рік; про виконання районного бюджету за 2017 рік; про районну комплексну програму медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018–2020 роки; про районну програму модернізації систем одержання та обробки інформації Городищенського відділення Смілянської ОДПІ головного управління Державної фіскальної служби в області на 2018 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (10.00).

22 лютого

Засідання виконкому Уманської міської ради: про роботу служби у справах дітей за 2017 рік; про дослідно-експериментальну роботу, як один із видів інноваційної діяльності сучасного освітнього закладу (14.30).

22–23 лютого

Засідання постійних комісій обласної ради (за окремим графіком).

23 лютого

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Ковалем В.В. (9.00–13.00).

23 лютого

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

23 лютого

Сесія Кам’янської районної ради: про виконання районного бюджету за 2017 рік; про стан забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності і підтримання публічної безпеки і порядку протягом 2017 року; про виконання районної програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік; про програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік; про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення по району, на 2018 рік (10.00).

23 лютого

Засідання колегії Христинівської райдержадміністрації: про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2017 рік та хід виконання завдань, передбачених указами Президента України, відповідних рішень Кабінету Міністрів України у І кварталі 2018 року; про підсумки виконання бюджету району за 2017 рік та завдання з його виконання на І квартал 2018 року; про стан виконання районної програми зайнятості населення району у 2017 році; про стан виконання Закону України «Про запобігання корупції» місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування; про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району; про роботу органів виконавчої влади району щодо реалізації вимог чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян за 2017 рік (9.00).

23 лютого

Сесія Тальнівської районної ради: звіт голови районної ради про діяльність за 2017 рік; про виконання районного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; про затвердження районних програм (10.00).

23–25 лютого

Чемпіонат області з таеквондо ІТФ серед дітей та юнаків (м. Черкаси).

24–26 лютого

Відкритий чемпіонат області з годзю-рю карате (м. Черкаси).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.