Анонси

ПЕРЕЛІК основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області
з 18 лютого по 24 лютого 2019 року

18 лютого

Засідання архітектурно-містобудівної ради облдержадміністрації з розгляду питання генерального плану м. Сміла (11.00, мала сесійна зала будинку рад, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

18 лютого

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (управління цивільного захисту облдержадміністрації).

18–22 лютого

Кущові семінарські заняття з питань порядку надання пільг окремим категоріям громадян (10.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

18–22 лютого

Засідання постійних комісій обласної ради (за окремим графіком).

18–23 лютого

Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (обласний центр роботи з обдарованими дітьми, управління освіти і науки облдержадміністрації).

18–23 лютого

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019» (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

19 лютого

Нарада з питань стану утримання доріг місцевого значення
в зимовий період (10.00, к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

19 лютого

Зустріч з представниками туристичного бізнесу (10.00, к. 412, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

19 лютого

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

19 лютого

Розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України в області: про результати внутрішніх аудитів за 2018 рік; про актуальні питання, що виникали при зведенні річного звіту за 2018 рік; про планування та організацію закупівель у територіальних органах казначейства області (11.00).

19 лютого

Онлайн-семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг (14.15, к. 412, Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації).

19 лютого

Засідання клініко-експертної комісії акушерсько-гінекологічного та педіатричного профілю (15.00, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19 лютого

Засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації: про стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік; про стан збереження, шляхи розвитку та відтворення тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району; про стан готовності сільськогосподарських підприємств району до весняно-польових робіт 2019 року; про районну цільову програму «Призовна дільниця на 2016–2020 роки»; про стан дотримання в районі чинного законодавства України щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення; про стан виконання делегованих повноважень щодо організації соціально-економічного розвитку території  виконкомоми Білашківської, Лісівської та виконкомом Лащівської сільських рад (9.00).

19, 20 лютого

Обласний семінар-тренінг для лікарів-інфекціоністів, медичних сестер, соціальних працівників та психологів сайтів АРТ, функціонуючих на базі ЛПУ області (10.00, обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

19–21 лютого

Тематичний короткостроковий семінар «Реформування земельних відносин на ринкових засадах» для спеціалістів-землевпорядників сільських, селищних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

20 лютого

Прийом сільських і селищних голів керівництвом обласної ради та облдержадміністрації, місцевих органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (10.00–12.00).

20 лютого

Публічне обговорення проекту Антикорупційної програми Черкаської обласної ради на 2019 рік (10.00, к. 434).

20 лютого

Обласна терапевтична науково-практична конференція «Дніпровські читання Національного Вінницького медичного університету» (10.00, обласний діагностично-консультативний центр, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

20 лютого

Засідання колегії Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації: про підсумки роботи Департаменту, підпорядкованих організацій і установ у 2018 році та пріоритетні завдання на 2019 рік (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

20 лютого

Засідання колегії Кам’янської райдержадміністрації: про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 2018 рік; про забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм в частині мінімальної заробітної плати в районі; про стан роботи щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; про стан військового обліку в районі за 2018 рік (10.00).

20 лютого

Заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (обласний краєзнавчий музей, управління культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації).

21 лютого

Нарада щодо стану та пріоритетних завдань області на 2019 рік в галузі АПК та відкриття заводу по переробці зернових культур ТОВ «МОВЕР – МІЛ» (11.00, с. Криві Коліна Тальнівського району, управління агропромислового розвитку облдержадміністрації).

21 лютого

Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

21 лютого

Обласна науково-практична конференція для лікарів-педіатрів (11.00, обласна дитяча лікарня, управління охорони здоров’я облдержадміністрації).

21 лютого

Засідання архітектурно-містобудівної ради (14.15, Будинок архітектора, Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації).

21 лютого

Засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації: про стан роботи із зверненнями громадян в органах управління освітою у 2018 році; про стан виконавської дисципліни в органах управління освітою та закладах освіти у 2018 році; про стан дотримання законодавства про державну службу (обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, управління освіти і науки облдержадміністрації).

21 лютого

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Омаргалієвим К.С. (15.00–17.00).

21 лютого

Нарада з питань стану підготовки організаційних заходів з проходження льодоставу повені та захисту інженерних споруд на автомобільних шляхах області (к. 224, Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації).

21 лютого

Нарада щодо координації діяльності в галузі охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації).

21 лютого

Фестиваль-відкриття Чемпіонату КВН (Палац культури «Дружба народів», управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

21 лютого

Засідання виконкому Ватутінської міської ради: про стан кадрової роботи у виконкомі за 2018 рік; про стан виконання міської цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016–2018 роки за 2018 рік; про затвердження плану заходів щодо забезпечення відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2019 році; про затвердження міського плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік (10.00).

22 лютого

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова» для керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (9.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

22 лютого

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

22 лютого

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (15.00–17.00).

22 лютого

Засідання колегії Маньківської райдержадміністрації: про стан контролю та виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району за 2018 рік; про виконання законодавства щодо соціального захисту учасників АТО та ООС та вимушених переселенців на території району; про роботу із зверненнями громадян у райдержадміністрації впродовж 2018 року (10.00).

22 лютого

Сесія Кам’янської районної ради: про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 2018 рік;  про програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік; про виконання районного бюджету за 2018 рік; про управління майном районної комунальної власності (10.00).

22 лютого

Сесія Черкаської районної ради: звіт голови райдержадміністрації про підсумки діяльності районної за 2018 рік та виконання делегованих районною радою повноважень; про виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік; про виконання районного бюджету за 2018 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік (10.00).

23–24 лютого

Міжнародний фестиваль зі спортивних танців «Masters of Dance 2019» (Палац спорту «Будівельник», управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

23–24 лютого

Чемпіонат області з Тхеквондо ВТФ серед кадетів та юнаків (м. Черкаси, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

24 лютого

Проміжні вибори депутатів Дубіївської сільської ради Черкаського району.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.