Анонси

ПЕРЕЛІК
основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області

з 22 по 28 травня 2017 року

22 травня

Урочисті заходи до 156-ї річниці перепоховання Т.Г. Шевченка на Чернечій горі у Каневі (9.00, м. Канів).

22 травня

Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації Ткаченком Ю.О. (17.00–20.00).

22 травня

Музейний день слов’янської писемності і культури «Минуще все, лиш слово не мине» (обласний краєзнавчий музей).

22–26 травня

Засідання оперативного штабу області для координації роботи з безпеки громадян та захисту об’єктів інфраструктури.

23 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови (9.00, пункти тестування).

23 травня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам (11.00, прес-центр облдержадміністрації).

23 травня

Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» з населенням області служби у справах дітей облдержадміністрації (15.00–17.00).

23 травня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

23 травня

Засідання виконкому Смілянської міської ради: про хід підготовки до проведення оздоровчої кампанії дітей міста у 2017 році (14.30).

23 травня

Сесія Смілянської районної ради: про інформацію керівників Смілянської міжрайонної прокуратури та Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в районі; про програму з охорони і підвищення родючості ґрунтів району «Родючість 2017–2020»; про хід виконання рішення районної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012–2017 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (10.00).

23–25 травня

Тематичний короткостроковий семінар «Розвиток заповідної справи на Черкащині» для представників органів місцевого самоврядування Городищенського, Драбівського, Жашківського, Звенигородського, Маньківського, Монастирищенського, Смілянського, Тальнівського районів та Золотоніської, Смілянської, Черкаської міських рад (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

23–25 травня

Тематичний короткостроковий семінар «Правове забезпечення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» для начальників юридичних відділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, юрисконсультів структурних підрозділів облдержадміністрації (11.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

24 травня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Сучасні методи лікування хронічних дерматозів» (10.00, обласний шкірно-венерологічний диспансер).

24 травня

Обласний семінар-тренінг для медичних працівників ЦПМСД (10.00, обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом).

24 травня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Алкогольний психоз: індивідуальний підхід у залежності від клінічної ситуації» (10.00, обласна психіатрична лікарня).

24 травня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання гастроентерології» (11.00, обласний діагностично-консультативний центр).

24 травня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання неврології» (11.00, Уманська ЦРЛ).

24 травня

Книжкова виставка до Дня слов’янської писемності та культури «Шляхами слов’янської культури» (обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка).

24 травня

Благодійний концерт для допомоги пораненим бійцям у зоні АТО «З вірою в Україну» (обласна філармонія).

24 травня

Засідання колегії Звенигородської райдержадміністрації: про підсумки економічного та соціального розвитку району за І квартал 2017 року; про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2017 року; про стан проведення робіт по благоустрою населених пунктів; про підготовку до оздоровлення дітей району в літній період 2017 року; про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району; про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами місцевих рад (10.00).

24 травня

Засідання виконкому Золотоніської міської ради: про підсумки роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період; про підготовку закладів освіти до нового навчального року (14.00).

24 травня

Засідання виконкому Уманської міської ради: про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року (14.30).

24 травня

Сесія Монастирищенської районної ради: про районну програму благоустрою та утримання центральної площі міста; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (10.00).

24–28 травня

Дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» (дитячий оздоровчий заклад «Дніпровець»).

25 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (9.00, пункти тестування).

25 травня

Засідання колегії облдержадміністрації: про соціально-економічний розвиток та реалізацію Стратегії розвитку області; про підсумки виконання місцевих бюджетів
за І квартал 2017 року; про стан впровадження енергозберігаючих технологій та підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до опалювального сезону 2017/2018 року; про стан медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (10.00, к. 340, регіональні студії ПАТ «Укртелеком»).

25 травня

Нагородження переможців учнівських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт МАН та педагогічних працівників, які їх підготували (11.00, сесійна зала Будинку рад).

25 травня

Тематичний короткостроковий семінар «Лідерство в державному управлінні» для переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст» (10.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

25 травня

Тематичний короткостроковий семінар «Лідерство в державному управлінні» для переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» (10.00, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

25 травня

Обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання ендокринології» (11.00, обласний діагностично-консультативний центр).

25 травня

Засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (14.00, прес-центр облдержадміністрації).

25 травня

Засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації (14.15, прес-центр облдержадміністрації).

25 травня

Тематичний постійно діючий семінар «Ділова англійська мова у сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників та спеціалістів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (14.30, обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів).

25 травня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації Березанем Я.Г. (15.00–17.00).

25 травня

Сесія Ватутінської міської ради: про обрання секретаря міської ради; про внесення змін до міського бюджету; про міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин у місті гуманними методами на 2017–2020 роки; про програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території міста на період до 2020 року; про виконання міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013–2016 роки; про міську програму національно-патріотичного виховання  дітей та молоді на 2017–2020 роки (10.00).

25 травня

Сесія Золотоніської міської ради: про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року; про виконання програми соціально-економічного розвитку міста за І квартал 2017 року; про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (10.00).

25 травня

Сесія Канівської міської ради: про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2017 року; про інформацію керівників місцевої прокуратури та поліції щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та про результати їх діяльності у місті; про хід виконання програми «Турбота» на 2014–2020 роки (10.00).

25 травня

Сесія Смілянської міської ради: про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період (11.00).

26 травня

Урочисті заходи, присвячені святу Останнього дзвоника (9.00, навчальні заклади області).

26 травня

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації Ковалем В.В. (10.00–13.00).

26 травня

Засідання комісії облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (11.00, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації).

26 травня

Засідання колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації: про підсумки виконання місцевих бюджетів за І квартал 2017 року.

26 травня

Концерт-зустріч хорових колективів ветеранів війни та праці «Зустріч друзів» (м. Ватутіне).

26 травня

Засідання колегії Драбівської райдержадміністрації: про стан соціального захисту інвалідів у районі; про стан дотримання державних гарантій у сфері оплати праці та заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати в районі; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року; про підсумки проведення весняного призову громадян на строкову військову службу (10.00).

26 травня

Засідання колегії Кам’янської райдержадміністрації: про виконання програми економічного і соціального розвитку району у 2017 році; про стан підготовки дитячих закладів до проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період  2017 року; про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні; про стан залучення населення до програми житлових субсидій за підсумками опалювального сезону (9.00).

26 травня

Засідання колегії Христинівської райдержадміністрації:
про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року; про виконання бюджету району за І квартал 2017 року; про стан розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на території району; про виконання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району та виконання робіт по облаштуванню місць для масового відпочинку на воді; про хід виконання районної програми щодо реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин та прекурсорів у 2016 році; про роботу органів виконавчої влади району щодо реалізації вимог чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян за 2016 рік (9.00).

26 травня

Засідання виконкому Черкаської міської ради: питання забезпечення життєдіяльності міста (9.30).

26 травня

Сесія Кам’янської районної ради: про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року; про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (10.00).

26–27 травня

Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Черкащини» (ДЮСШ з веслування).

26–27 травня

Відкрита першість області серед спортивних клубів з годзю-рю карате «Budokan Open» (м. Черкаси).

26–28 травня

Відкритий чемпіонат Черкаської обласної ради ФСТ «Україна» зі спортивної гімнастики (СК «Спартак»).

27 травня

Заходи з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

27 травня

Обласне свято народного та побутового танцю «Монастирищенські закаблуки» (м. Монастирище).

27 травня

Відкритий чемпіонат області з вільної боротьби (СК «Спартак»).

27–28 травня

Відкритий обласний турнір з дзюдо «Естафета поколінь», присвячений пам’яті генерал-майора І. Момота, серед юнаків та дівчат (СК «Будівельник»).

28 травня

Обласне мистецьке свято «Вінок Кобзареві» (м. Звенигородка).

28 травня

Урочисті заходи з нагоди 70-річчя від дня заснування м. Ватутіне (10.00, м. Ватутіне).

28 травня

Регіональне свято «Мистецькі скарби Черкащини» (м. Ватутіне).

Поширити в соц. мережах

Share to Google Plus

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.