В Укравтодорі планують завершити відновлювати дорогу Н-01 від Сміли до межі з Київщиною вже цьогоріч

На Черкащині продовжують відновлювати автодорогу Н-01 Київ – Знам’янка за маршрутним принципом. Нещодавно розпочалися роботи на 10-кілометровій ділянці від села Ситники до межі з Київською областю (км 123+687 – км 133+687), інформують в Укравтодорі.

Вже зробили фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття; регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу; влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

У межах ремонтних робіт на дорозі буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші, оброблена цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

У 2021 році буде відремонтовано 43 км дороги Н-01 на Черкащині та завершиться реконструкція шляхопроводу через залізницю у місті Городище. Загалом за 2 роки реалізації програми Президента України #ВеликеБудівництво в області на автодорозі державного значення Київ – Знам’янка буде відновлено понад 75 км дорожнього покриття від міста Сміла до межі з Київською областю.

Стрічка новин