На розвиток Черкащини спрямують 154 мільйони гривень, – Сергій Сергійчук

Чергова перемога команди Президента: на розвиток Черкащини спрямували 154 мільйони гривень. Про це інформує очільник області Сергій Сергійчук на своєму телеграм-каналі.

За ці кошти виконають доручення Президента Володимира Зеленського: відновлять та збудують важливі для області об’єкти, відзначає посадовець.

Будинок культури в Каневі, який десятками років був поза увагою влади, – відновимо! У держбюджеті вже запланували 65 млн грн. Спільно створимо потужний культурний центр, який стане доповненням “туристичного магніту” – Шевченківської гори.

На поточний середній ремонт вулиці Енергетиків та вулиці Шевченка у Каневі, які ведуть до Шевченківської гори, також передбачили 10 млн грн!

– Обіцянку збудувати садочок для жителів району “Митниця”, що в обласному центрі, – виконаємо! – додає Сергій Сергійчук. – 79 млн грн зможемо використати в 2021-му році для спорудження комплексного дошкільного навчального закладу. Днями вже виїздив на місце майбутньої будівлі.  Дякую Президенту, депутатам Верховної Ради за підтримку та оперативне сприяння! Тільки разом, тільки командою!