На Драбівщині ремонтують дорогу Т-24-09

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» виконується поточний середній ремонт 6 км дороги Т-24-09. Тут завершили демонтаж зношеного асфальтобетонного шару на ділянці автодороги державного значення Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша км 8+000 – км 14+000 у селищі Шрамківка Драбівського району. Про це інформує САД у Черкаській області.

На цьому об’єкті ремонту вже почалися роботи із влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша була побудована у 1977 році. Востаннє капітальний ремонт тут робили 33 роки тому. В результаті дорожнє покриття та узбіччя зазнало значних руйнувань. Цього року відремонтують 4 км автодороги, ремонтні роботи завершать наступного року.

Ремонтно-будівельні роботи на ділянці км 8+000 – км 14+000 тривають без вихідних. В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Т-24-09 буде виконанають наступний комплекс робіт:

– фрезерування старого асфальтобетонного покриття;

– поширення проїзної частини дороги з 6 до 8 метрів.

– влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонної суміші;

– з’їзди та примикання з дороги;

– автопавільйони для громадського транспорту;

– два пішохідні переходи з автономним освітленням;

– металеве бар’єрне огородження;

– нові дорожні знаки та розмітку.