Тетяна Довгаль – краща спортсменка листопада

Традиційне відзначення кращих спортсменів відбувається на Черкащині щомісяця. У листопаді на перемогу претендували два кандидати: боксерка Тетяна Довгаль та гімнаст Ілля Ковтун, які здобули вагомі результати на міжнародних змаганнях.
Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області голосуванням визначила переможця. Кращою спортсменкою листопада 2022 року на Черкащині стала Тетяна Довгаль.
Детальніше про здобутки претендентів:
Майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Довгаль упродовж 14-26 листопада брала участь у чемпіонаті світу серед молоді з боксу серед жінок в Іспанії. Спортсменка виборола друге місце та стала віцечемпіонкою світу. Змагалася Тетяна у ваговій категорії 60 кг. Тренує її Ілля Дубовий.
Заслужений майстер спорту України Ілля Ковтун став учасником чемпіонату з гімнастики спортивної, що відбувся в м. Ліверпуль (Велика Британія) з 29 жовтня до 6 листопада. Спортсмен посів сьоме місце з багатоборства та став дев’ятим на брусах. Тренує гімнаста Ірина Надюк.