«Ми готові допомогти кожному», – Лариса Кошова на зустрічі з афганцями Черкащини

Будь-які питання афганців готові розглянути та допомогти з вирішенням. На цьому наголосила заступниця очільника області Лариса Кошова. Вона разом з керівником обласного департаменту соцзахисту сьогодні зустрілася на мітингу афганців біля меморіального знаку героям Афганістану.

Зібралися на мітинг воїни-інтернаціоналісти чи не з усієї Черкащини. Твердять, їх обурило паплюження невідомими меморіалу та вимагають, аби в обласному центрі таки добудували комплекс пам’яті.

– Всі ті проблемні питання, які сьогодні озвучили мітингувальники, передам очільнику облдержадміністрації для подальшого розгляду, – наголосила Лариса Кошова. – Ми будемо працювати над їхнім вирішенням, аби надавати належні соціальні послуги нашим воїнам: Афганістані, АТО/ООС. Адже вони потребують опіки держави. Ми завжди відкриті до спілкування. Як заступниця голови опікуюся соціальною галуззю, тож завжди готова зустрітися та вислухати проблеми, які турбують афганців.

Додамо, в області проживає більше 4 тис. учасників бойових дій на території Республіки Афганістан. Вони отримують належні їм соціальні пільги та виплати. Щорічно до Дня Перемоги ветерани війни отримують щорічну разову грошову допомогу до 5 травня. Так, у 2020 році зазначену допомогу отримали близько 4,5 тис осіб на загальну суму 13,8 млн грн.

Також ветеранів війни мають право на санаторно-курортне забезпечення. У минулому році 419 осіб пролікувалося у відомчих санаторіях Мінсоцполітики. Вже на І квартал 2021 року виділили 168 путівок. На ІІ квартал виділили 169 путівок до підвідомчих санаторіїв.