В області застосовано графіки аварійних відключень, – Ігор Табурець

Через обстріли інфраструктури електроенергетики в об’єднаній енергосистемі України виник дефіцит генерованої потужності. Задля балансування її роботи в Черкаській області, зокрема, застосовано графіки аварійних відключень. Про це інформу начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Про завершення дії графіків буде сповіщено додатково.

– Соціально значущі об’єкти області від електроживлення не відключатимуть, – пояснив посадовець. – Обласний і районні центри також будуть зі світлом.  Водночас прошу всіх жителів мінімізувати споживання електроенергії з 17.00 до 22.00. Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж.

Також Ігор Табурець звернувся до керівників усіх рівнів: забезпечити вимкнення сіті-лайтів та іншого додаткового вуличного освітлення і підсвічення будівель, обмежити рух електротранспорту, де можливо.

– По всій країні аварійні служби зараз ліквідують наслідки сьогоднішнього ракетного терору росії, – зазначив очільник області. – Ми з вами можемо їм допомогти. Разом впораємось із усім!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: