Прем’єр відзначив Черкащину за справне надання субсидій

20161108_111955Черкащина – серед областей, де найкраще організована робота з надання субсидій населенню. Тут вона й найбільш результативна. У лідерах також Вінницька, Київська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Сумська, Полтавська та Донецька області. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на нараді з керівниками областей у вівторок.

Нині субсидії призначено вже 6,4 млн українських родин. На Черкащині таку адресну державну допомогу отримують близько 260 тис. сімей. Тут затверджено обласний план заходів із залучення домогосподарств до системи субсидій.

20161108_112020– Кожна родина, яка потребує субсидію, повинна її отримати, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Це – одне з наших найголовніших завдань. Раніше підприємства отримували компенсацію за різницю в тарифах, вони були штучно заниженими. І довкола цього було багато корупційних схем. Зараз позиція керівництва держави чітка: руйнування цих корупційних схем, реальні тарифи й адресна допомога тим, хто потребує субсидію.

Юрій Ткаченко подякував працівникам підрозділів соціального захисту населення області за злагоджену роботу. Він закликав і надалі не знижувати темпів. Нагадаємо, в Україні діє спрощений порядок надання субсидії населенню. Також українські родини можуть сплачувати за житлово-комунальні послуги в безвідсоткову розстрочку.