Понад 400 контрактників уже в навчальних військових частинах

rda_kontrakt1Черкащина виконує завдання із набору контрактників на військову службу. Тут уже подолали позначку в 90%.

Натепер більше чотирьох сотень контрактників перебувають у частинах. Там їх навчають військової справи за визначеними спеціальностями. Ще зо двісті – вирушать туди найближчими днями.

– За минулий тиждень ми майже вдвічі збільшили кількість кандидатів, готових до відправлення в навчальні військові частини, – розповідає обласний військовий комісар Євген Курбет. – Цього вдалося досягти завдяки співпраці з обласним і районним керівництвом. Можемо мати і 100% виконання завдання, якщо активізуються окремі райони. Зокрема, досі найбільше боргують контрактників Городищенський, Маньківський, Монастирищенський, Христинівський і Катеринопільський.

За завданням, на Черкащині мають набрати 670 контрактників у першому кварталі. Тут проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу задля пошуку претендентів. Так розпорядився голова Черкаської ОДА.

– У керівництва районів-аутсайдерів є кілька днів, аби надолужити згаяне, – наголошує очільник області Юрій Ткаченко. – Бо міцне військо – наша спільна справа. Тому на невиконання завдання реагуватимемо відповідно. Ми максимально спростили процедуру оформлення документів для прийняття на військову службу. І я особливо дякую контрактникам за свідомий вибір захищати Батьківщину.

Нагадаємо, вже на початку квітня в Україні демобілізують військових, призваних на службу під час четвертої хвилі мобілізації. На Черкащині таких понад дві тисячі осіб.